Nová expanzia pre Vermintide 2 so sebou prinesie zaujímavé novinky

pridal matus_ace 28.2.2019 o 14:59
PC
Akcia


Warhammer: Vermintide 2 je úspešná kooperatívna akcia, no pravdou je, že je na trhu už takmer rok. Autori vedia, že si hráčov udržia starostlivosťou o ňu a to im zatiaľ vychádza. Aktuálne ohlásili ďalšiu expanziu (zatiaľ len pre PC), ktorej sa dočkáme tento rok a so sebou prinesie hneď niekoľko zaujímavých noviniek z tohto známeho fantasy univerza.

Tou prvou budú nepriatelia, keďže do hry pribudnú Beastmeni, ktorí zaútočia z lesa Reikwald a je len na pätici hráčov, aby ich spoločne porazili. Okrem nich však do hry pribudne aj nová obťažnosť, 5 nových zbraní, nová Adventure level, zvýši sa sa levelový strop a pribudne nový režim spolu s tabuľkami.

Tým je Winds of Magic, ktorý so sebou prinesie osem magických vetrov, ktoré vždy ovplyvnia hrateľnosť iným spôsobom a prinesú tak do hry nový typ výzvy. Napríklad jeden z nich v hre hráčom prinesie neustálu regeneráciu zdravia, avšak zo zdravia stratia vždy, keď zasiahnu nepriateľa, takže si budú musieť dávať pozor prakticky neustále aj na vlastné útoky. Tieto navyše ovplyvnia aj samotné mapy a nie iba pravidlá, takže aj dobre známe mapy budú pôsobiť novým dojmom, prípadne sa budú hrať inak.Rockstaru sa zdá, že z Red Dead Online zarába málo, orezal zisky hráčov
predchádzajúca novinka

Warsaw sa pokúsi vybojovať Poľsko z rúk nacistov
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.