Aké recenzie dostáva Metal Gear Survive?

pridal saver 24.2.2018 o 22:50
PC
PS4
Xbox One
Akcia
Survival


Metal Gear Survive je už vonku a recenzie pozvoľne prichádzajú, keďže Konami zjavne nechcelo, aby sa recenzie dostali von príliš skoro. Ale na druhej strane, na každej platforme boli bety a hra sa dala vyskúšať, takže základný obraz si každý mohol spraviť.

Recenzie preto neprekvapujú a ukazujú aktuálne 61 priemer na Metacritic. Uvidíme, ktorým smerom to pôjde ďalej. V každom prípade, čo je prekvapivé, sú hodnotenia na Steame, tam hráči zatiaľ hodnotia na 73%. Je to dosť vysoko na to, že hra má mikrotransakcie aj na save game, ale tiež uvidíme, ako sa to vyvinie, keď bude mať hru viac hráčov. Zdá sa, že na Steame sa predáva veľmi pomaly, keďže je v top rebríčku až na 8. mieste, čo na novú hru nie je veľmi dobré číslo.

Samotné recenzie sa pohybujú vo veľmi úzkom rozsahu a to od 70% do 50%

Gamesradar 7.0
IGN 6.5
US Gamer 6.0
Gamespot 6.0 
Destructoid 5.0
Trusted reviews 5.0

Viac menej recenzie to hodnotia ako takú vlažnú hru, ktorá má dobre zvládnuté survival prvky a aj budovanie opevnení, ale akcia je už slabšia, obsah tiež. Celé to vyznieva nezaujímavo a šedo, nakoniec tak ako je aj ladená celá hra. Ak však máte radi survivalovky a špeciálne kooperačne hry, môže sa vám to sadnúť a zabaviť vás.Payday 2 vyšiel na Switch, avšak hodnotenia sú vlažné
predchádzajúca novinka

Slovenská mobilná hra Swing Zone je dostupná na iOS
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.