Mafia 3 bude oficiálne predstavená budúci týždeň

pridal saver 28.7.2015 o 14:16
PC
PS4
Xbox One


fiogf49gjkf0d

2K cez Twitter potvrdzuje špekulácie a zároveň oznamuje, že už budúci týždeň uvidíme prvý trailer. Presnejšie to bude 5. augusta o 14:00 nášho času. Firma k tomu prikladá aj prvý obrázok ukazujúci modernejšiu éru vyzerajúcu na koniec 60-tych začiatok 70-tych rokov (vzhľadom na autá '69 Dodge Charger Daytona a Pontiac GTO). Na obrázku štyri postavy, z ktorých je jedna žena, stoja pred svojimi autami pri jazere, v ktorom idú práve nakŕmiť aligátorov. Ich obeť ešte kľačí na kolenách.  Prostredím to pripomína juh ameriky Miami, alebo New Orleans, ale to nám potvrdí až samotné predstavenie hry.

Samotný vývoj hry mal byť už dávnejšie presunutý do Ameriky a teda môžeme čakať titul od nového tímu. Uvidíme, či sa bude držať v pôvodných drsných a viac realistických koľajach série, ale sa priklonia k arkádovosti GTA. V každom prípade - Mafia sa vracia!

Pri tejto príležitosti si môžeme spomenúť na prvé dve hry, kde prvá Mafia hra vyšla v roku 2002 a druhá ju nasledovala v roku 2010, teraz vyzerá, že osemročný rozdiel medzi časťami skrátia na šesť rokov, keďže vzhľadom na ohlásenie teraz na Gamescome mieria s vydaním zrejme na jar 2016.

Update: Viac o postavách hry sme rozpísali tu, zhodujú sa s dávnejšími leaknutými informáciami.Editor máp v Might & Magic Heroes VII ponúkne naozaj obrovské možnosti
predchádzajúca novinka

Square Enix vedelo, že hráči budú Xbox exkluzívnosťou Tomb Raider sklamaní
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.