Boli už postavy z Mafie III odhalené?

pridal saver 29.7.2015 o 22:20
PC
PS4
Xbox One


fiogf49gjkf0d

Už dávnejšie sme tu mali leak ohľadom postáv a postavenia novej Mafie. Vyzerá, že bol reálny  Môžeme si ho zopakovať. Sedí totiž s aktuálnym teaser obrázkom, ktorý zverejnilo 2K games.  Konkretne daný leak spomínal tri postavy Franklina, Tonyho a Mickeyho (na tie vtedy 2k games hľadalo dabingových hercov):

Franklin - ten bude v hre mix afrického američana a belocha z Louisiany. Postava je sirota, ktorá vyrastala na rasovo segregovanom juhu. Potom ako sa vrátil domov z vojny ukazuje, že je šikovný a aj silný. Vie ako spraviť svoju prácu bez ohľadu na cenu. Je lojálny pre tých, ktorých považuje za rodinu.

Tony - je talian narodený v Louisiane, má 30 rokov a je perfektne stavaný a oblečený. Je génius a nie je typickým gangsterom. Jeho správanie je príliš organizovaný a viac sa zaoberá peniazmi ako ľuďmi. V hre bude tichý a bude mať taliansky akcent

Mickey - 20-ročný talian priemerného vzrastu. Je mladý, drzý a viac ako jeho činy hovoria jeho ústa. Dostáva viac uznania ako si zaslúži a to sa následne na neho valí a ukazuje ho ako vydeseného teenagera.

Hra by sa teda mala odohrávať v 60-70-tych rokoch v prostredí Louisiany, teda aj okolo New Orleans, ktoré obrázok pripomína. Černoška ukázaná na obrázku sa v leaku nespomínala, ale zrejme bude patriť do Franklinovho tímu. Či už postavy budeme môcť ovládať aj v kooperácii, alebo sa budeme medzi nimi prepínať, alebo ani to nie, sa dozvieme budúci týždeň na oficiálnom predstavení.

Čo sa týka českého dabingu, ten v oficiálnej 2K verzii hry nečakáme, ale to nebolo ani pri Mafii 2, tam si náš lokálny distribútor hry, konkrétne Cenega spravila český dabing. Môžeme odhadovať, že sa o to vzhľadom na vysoké predaje série bude snažiť aj teraz, ale záleží od rozsiahlosti hry a aj od toho, či to 2K povolí a nebude s tým nejaký technický problém. V najhoršom prípade to však môže skončiť aj tak ako GTA V a teda aj bez prekladu textov.Augustové PlayStation Plus tituly vedie God of War: Ascension
predchádzajúca novinka

Štúdio, ktoré malo vyvíjať druhý Dead Island, vyhlásilo platobnú neschopnosť
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.