Mercenaries

napísal eLSi 14.4.2005 pre PS2

8.6

Užívateľská recenzia
Mestská akcia z prostredia vojny? Zaujímavé... Podobná štruktúra ako GTA? Super! A dojem? Nechajme sa prekvapiť. Všetko pekne po poriadku.
Dej vás zavedie do fiktívnej vojny, kde hráte za nájomného žoldáka. Hra začína v lietadle, keď vás prepravuje do miesta deja a stručne vysvetlí o čo vlastne ide. Máte za úlohu nájsť a priviesť zopár desiatok osôb, ktoré sa objavujú v niektorích misiách. Za každú misiu dostanete peniaze, za ktoré si neskôr cez internet od ruskej mafie kupujete municiu, vozidla,... Máte na výber z pár misií, tak ako v GTA a plníte ich pre Allied Nation (Američania), južnú Kóreu, Sovietov a severných Kórejčanov. Tak ako v GTA2 sa vám pridávajú a uberajú ich sympatie (nebuďte prekvapení, keď napadnete Rusov, že vám nakopú zadok ).
Grafika je v pohode, ale dosť monotónna, nič prevratné neposkytuje. Po čase si totiž začnete všímať, že krajina je chudobná a dosť jednotvárna... Ale to nič, hlavne keď hra pobaví .
Hrateľnosť je dobrá, trochu naštve, že keď v misii potrebujete nasadnúť do auta, ale musíte obísť celé auto do kruhu, kde sa dá nasadnúť do auta. Divné, ale dá sa zvyknúť. Sú na výber tri postavy, príbeh sa nelíši, len pozeráte na inú postavu. Hrá sa to so všetkými rovnako. Kamera neštve, hlavne preto, že nieje statická, bojový systém sa zvládnuť dá, nieje náročný a ľahko si zvyknete na beh a mierenie naraz.
Životnosť je dosť veľká, veľa misií a neusíte sa bát, že ich hneď prejdete, dosť často sa stáva, že misii ani nepochopíte na prvýkrát, ale po úsilí sa to zvládnuť dá.
Celkový verdikt teda znie, že hra je to dobrá, má čo dobiehať vzhľadom na GTA, ale pobaví na dlhé mesiace

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.