Saints Row: Gat out of Hell predstavuje 7 smrteľných hriechov

pridal roberto 16.10.2014 o 9:45
PC
PS3
PS4
Xbox 360
Xbox One


fiogf49gjkf0d

Saints Row: Gat out of Hell predstavuje 7 smrteľných hriechov - pýchu, lakomstvo, závisť, hnev, smilstvo, obžerstvo a lenivosť. No v prípade hry to nebudú vlastnosti, ale zbrane.

Toto budú miláčikovia Johnnyho Gata počas jeho pobytu v pekle, kam sa v samostatne hrateľnom rozšírení Saints Row IV vydal zachrániť vodcu Svätých. Tomu nehrozí smrť, ale niečo horšie - svadba so Satanovou dcérou. Všetky hriecho-zbrane nájdete v novom traileri. Iste neprehliadnete lenivcovo kreslo, ktoré má zabudované dva miniguny a teplom navádzané rakety, ale Boom Chicka, najsexy zbraň na svete, tiež nie je na zahodenie.

Deep Silver sa rozhodol obsadiť 20. január roka 2015. V tento deň vychádza Gat out of Hell samostatne pre platformy Xbox 360, PS3 a PC za $19.99. V rovnaký deň vychádza "new gen bundle" určené pre Xbox One, PS4 a opäť PC. Bundle obsahuje port pôvodnej hry Saints Row IV a prídavok Gat out of Hell a predávať sa bude za $49.99. Pri predobjednaní ponúka Deep Silver ako bonus hneď dva DLC balíčky. Plague of Frogs Pack rozširuje Saints Row IV o pár bonusov z pekelného prídavku. Vo virtuálnom svete teda budete môcť Zinyakovú armádu decimovať ručným delom strieľajúcim žaby, pričom na sebe môžete mať brnenie Infernal Guard alebo kostým Hellish Princess. Devil's Workshop Pack rozšíri GoH o fialové krídla a horiacu Shakespearovú lebku, zdroj pekelnej moci.

Saints Row: Gat out of Hell predstavuje 7 smrteľných hriechovHand of Fate zabojuje po novom roku na konzolách
predchádzajúca novinka

Xbox One dostáva októbrový update, pridáva MKV, DLNA, snap miniaplikácie
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.