Na Wii U sa už dajú kúpiť DS hry

pridal matus_ace 4.6.2014 o 19:24
WiiU
DS


fiogf49gjkf0d

Nintendo na Wii U eShope cez službu Virtual Console nečakane vypustilo prvúhru z handheldu Nintendo DS. Je pravdou, že už dávnejšie sa pohrávali s takouto myšlienkou a už skôr v tomto roku možnosť vydávania DS hier na Wii U naznačil prezident spoločnosti Satoru Iwata, no nikto nečakal, že by podpora týchto hier mohla prísť už tak skoro, či dokonca predtým, ako by ju oficiálne ohlásili, alebo jej vôbec spravili nejaké promo.

Prvou DS hrou na Wii U sa stala logická kompilácia Dr. Kawashima's Brain Training: How Old Is Your Brain?, ktorá dnes vyšla zatiaľ len v Japonsku, no úplne zadarmo. Nakoľko touto hrou Nintendo oficiálne spustilo podporu DS hier na Wii U, príchod ďalších hier a do ďalších regiónov by sme mohli očakávať už čoskoro, aj keď najskôr budú prichádzať len postupne a nie vo väčších vlnách, podobne ako to Nintendo robí aj s podporou hier z iných systémov vo Virtual Console.

Pri veľkosti DS katalógu hier a obľube handheldu je logickým krokom, že sa Nintendo vybralo týmto smerom. O to viac, ak im to môže prilákať hráčov zo základne DSka. Aké DS hry by ste na Wii U privítali vy?
Land of Labyrinth hľadá správnu cestu k hráčom
predchádzajúca novinka

Batman to v Arkham Knight nebude mať jednoduché
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.