Nintendo predviedlo 50 minút z hrania Marvel Ultimate Alliance 3

pridal matus_ace 13.6.2019 o 11:11
Switch
Akcia


Séria Marvel Ultimate Alliance tento rok pokračuje treťou časťou, ktorá vyjde v lete na Switch. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order ponúkne naozaj pestrú ponuku známych komiksových postáv a to na oboch stranách barikády. Zaujímavé je navyše vidieť, že po odkúpení Foxu gigantom Disney sa do popredia opäť dostávajú aj postavy, na ktoré Marvel hry v posledných rokoch zabúdali. To nám predviedol aj nový trailer:

Na filmovom plátne je už síce po Thanosov, no v tejto hre bude stále hrozbou a nebude sám. Proti vám stojí tiež The Black Order a mnohé ďalšie záporné postavy. A Keďže hra vychádza už 19. júla, na E3 sme v Treehouse streame videli hneď 50 minút z jej hrania. Môžete si tak pozrieť niektoré príbehové scény, známe postavy a hlavne ukážku kooperatívneho hrania. Akcia je založená na silných a slabých útokoch, pričom postavy majú aj špeciálne útoky.

Toto Treehouse demo predviedlo 34 postáv, ktoré v hre nájdeme. Uvidíme, či si autori aj schovali nejaké prekvapenie do vydania. Hrať môžete vo štvorici a hraje vhodná aj pre hráčov, ktorí možno v Marvel univerze nemajú až taký prehľad. Vidieť tiež môžete vylepšovanie postáv.

Marvel už navyše potvrdil tri prichádzajúce DLC balíky pre hru, z ktorých prvý príde na jeseň a tieto balíky sa zamerajú na značky Marvel Knights, X-Men a Fantastic Four.Nintendo by tento rok mohlo priniesť dve verzie Switchu
predchádzajúca novinka

Microsoft plánuje vydávať svoje first party tituly každé tri mesiace
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.