Česká RPG Kingdom Come: Deliverance sa dočkala kráľovskej edície

pridal uni 12.6.2019 o 11:02
PC
PS4
Xbox One
RPG
Akcia


Historická RPG od Warhorse Studios zaznamenala predaj dva milióny kusov, dočkala sa štvrtého rozšírenia a kráľovskej edície, ktorá vychádza v týchto dňoch. Obsahuje základnú hru v rozšírenej verzii a všetky doteraz vydané platené aj bezplatné DLC. K tomu aj prístup k najnovšiemu prídavku.

Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition prináša nasledovný obsah:

  • Poklady minulosti - Odomykajú mapy k pokladom a dodatočnú výzbroj pre Jindřicha.
  • Z popola - Hráči v úlohe nového šafára rozhodnú, ktoré budovy sa majú postaviť ako prvé, ak chcú prilákať nových ľudí a vyriešiť spory medzi občanmi. Šafár si môže oddýchnuť na prechádzke s niektorým z nových koní, zahádzať kockami alebo zájsť do hostinca, ktorý nechal tiež postaviť.
  • Milostné dobrodružstvá Jana Ptáčka - Hráči pomôžu zamilovanému Janovi, ktorý potrebuje od Jindřicha poradiť, ako má dobyť srdce krásnej Karolíny, ale celé sa to zamotá viac, ako sa čakalo. Svoju úlohu zohrá stratený rodinný klenot, kúzelný elixír lásky a tá najromantickejšia báseň na svete a pri tomto milostnom dobrodružstve strávite hodiny.
  • Band of Bastards - V tomto rozšírení sa môžete pridať k žoldnierom, ktorí strážia cesty, spolu sa ocitnú uprostred nenávistných sporov medzi Rackem Kobylou a ďalšou šľachtickou rodinou a pomáhajú Rackovi brániť jeho územie. Hráči sa pridajú k problémovej skupine, ktorú vedie neslávne známy pán Kuno Baron z Rychvaldu, aby pomohli, ale aj postavili všetkých do laty.
  • A Woman's Lot - Toto novéDLC pridáva do hry dve príbehové línie. V prvej vystupuje Jindřichova priateľka Tereza, s ktorou navštívite Skalicu a môžete prežiť úvod hry z inej perspektívy. V druhej línii Jindřich pomáha Johanke z kláštora zahnať nočné mory.

 

Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition nájdete v ponuke spoločnosti Comgad vo verziách pre PC, Xbox One a PS4 za 43,99 €.Bližší pohľad na Lego expanziu pre Forza Horizon 4
predchádzajúca novinka

Twin Mirror bol odložený na rok 2020, na PC dostane Epic store exkluzivitu
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.