Creative predstavilo novú technológiu Super X-Fi, vytvorí vám hudobný profil z vášho ucha

pridal play3man 9.6.2019 o 8:59
PC
Repro


Dlhoročný výrobca periférií predstavil novú technológiu pre počúvanie hudby aj na slovenskom trhu. Super X-Fi prináša špeciálne profilovanie, ktoré je unikátne pre každého človeka. Firma Creative vytvorila mobilnú aplikáciu, ktorá v celom procese hrá významnú úlohu. Práve cez ňu totiž prebieha vytváranie spomínaných profilov. Všetko je postavené na analýze vašich uší a celej tváre. S aplikáciou si tak musíte spraviť selfie a následne fotky oboch uší. Tá ich následne vyhodnotí a vytvorí unikátny profil určený len pre vás. Ten si potom musíte nahrať do zosilňovača SXFI Amp, ktorý prepojíte s telefónom cez dodávaný USB kábel. SXFI Amp potom musíte zapojiť medzi slúchadlá a zdroj zvuku - napríklad počítač.

Creative predstavilo novú technológiu Super X-Fi, vytvorí vám hudobný profil z vášho ucha

Celý systém vychádza zo skutočného života a spôsobu, ako ľudia vnímajú okolitý zvuk. Teda skutočnosť, že čas, kedy zvuk dorazí do ľavého a pravého ucha, je odlišný, no dôležité sú aj samotné odrazy zvuku do momentu, kedy sa dostanú až priamo k bubienku. Celková kvalita takto upraveného zvuku sa zvyšuje a zároveň navodzuje dojem priestorovosti. Nový hardvér v rámci SXFI série obsahuje už spomínaný zosilňovač SXFI Amp a dvojicu slúchadiel SXFI AIR a SXFI AIR C, ktoré majú zabudovaný UltraDSP čip, a teda pre využitie SXFI nepotrebujete Amp. Tieto slúchadlá sa medzi sebou líšia spôsobom pripojenia. Zatiaľčo model SXFI AIR je bezdrôtový, SXFI AIR C sa pripája cez USB, a preto je orientovaný najmä na hráčov. 

Okrem týchto noviniek predstavili tiež nové bezdrôtové slúchadlá určené na športovanie - Outlier Air Sports. Tie ponúkajú výdrž až 10 hodín na jedno nabitie, pričom puzdro obsahuje kapacitu na ďalších 20 hodín. Recenziu na ne-športovú verziu týchto slúchadiel vám prinesieme už čoskoro. Ďalším novým produktom je bezdrôtový reproduktor Creative Muvo Play či sada stereo reproduktorov so subwooferom Creative Pebble Plus. Tá je špeciálna tým, že je napájaná cez USB.Jedi Fallen Order ukazuje zábery, ponúka detaily
predchádzajúca novinka

Microsoft v countdown to E3 teasoval Xbox Scarlet
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.