Call of Duty: Modern Warfare dostane raytracing, crossplay a zbaví sa season passu

pridal saver 30.5.2019 o 20:35
PC
PS4
Xbox One
Akcia
Multiplayer


Activision ponúkol viac detailov k novému Call of Duty: Modern Warfare. Hlavne hovorí, že hra dostala nový engine. Zatiaľ nie je jasné, či upravený starý engine označujú ako nový (zrejme to bude tak), ale vraj tentoraz engine ponúkne fotorealistický zážitok.

Engine totiž dostane na fyzike postavený systém materiálov, s tým súvisiacu photogrammertriu, nový hybridný streaming textúr, volumetrické svetlá vo svete. Chýbať nebude 4K HDR podpora, directx Raytracing (PC), ako aj nový systém geometrie na GPU. Technické investície dopĺňa nový animačný systém, nový systém zvukov pre Dolby Atmos na podporovaných platformách (PC, Xbox One) spolu s novými zvukovými simulačnými efektmi. 

Čo sa týka samotnej hrateľnosti, hra nás v kampani vtiahne do moderných konfliktov s terorizmom, doplní to klasický multiplayer a aj nová kooperačná hrateľnosť, kde sa zúčastníte elite operácií. Pričom multiplayer plánujú ako plne crossplatformový na PC a konzolách. Zároveň s tým podobne ako EA pri Battlefielde rušia season pass, aby mohli ponúknuť viac free máp a post-launch eventov pre hráčov. 

Hra vyjde 25. októbra na PC, Xbox One a PS4, pričom na PC bude hra plne optimalizovaná od Beenoxu a bude exkluzívne na Battle.nete. Na Battle.nete sú už tri edície hry - Standard (59e), Operator (79e s digitálnymi bonusmi) a Operator Enhanced edície (99e s digitálnymi bonusmi a in-game menou)

 Na Game Days Trnava príde Bryce Johnson z Microsoftu a nebudú chýbať chystané slovenské hry
predchádzajúca novinka

Fallout Shelter Online je vo vývoji, je plánovaný len pre Čínu
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.