Playdate bude malý monochromatický handheld za 149 dolárov

pridal saver 23.5.2019 o 11:09
Mobil


Firma Panic (vydavateľ Firewatch titulu) práve ohlásila nový handheld Playdate inšpirovaný pôvodným GameBoyom. Ponúkne podobne 2.7 palcový monochromatický displej bez podsvietenia, ovládanie bude založené na d-pade a dvoch tlačidlách, ale aj zvláštnej otáčajúcej sa páčke na boku zariadenia. Bude to malé zariadenie približne 7.5x 7.5 cm (približne ako polovica bežného mobilu). Zariadenie bude mať USB-C nabíjanie a aj Wi-fi.

Celé to vyjde na 149 eur a predávať sa začne začiatkom roka 2020. 

Autori sľubujú dvanásť hier, ktoré budú do handheldu prichádzať postupne, každý týždeň jedna. Budú od známych mien ako Keita Takahashi, Bennett Foddy, Shaun Inman, Zach Gage a ďalších.  Hry ostanú tajomstvom až pokým nevyjdu. Autori vsádzajú na to, že ak si handheld kúpite pri vydaní budete ich môcť objavovať medzi prvými.  Ak si handheld kúpite neskôr, môžete si hry nechávať dodávať postupne, alebo stiahnuť všetky, ktoré už vyšli. 

Čo sa týka ďalších hier, ak bude o handheld záujem, autori dúfajú aj v druhú sezónu titulov. Je už HDR na Red Dead Redmeption 2 fixnuté Ako bola downgradnutá grafika
predchádzajúca novinka

Ouya už budúci mesiac zatvorí obchod s hrami
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.