Firma Audeze ponúka herný headset pre audiofilov

pridal play3man 13.5.2019 o 6:38
PC
PS4
Mobil
Xbox One
Repro


Množstvo firiem ponúka tradičné herné headsety, ktoré ak sa niečim snažia zaujať svojich zákazníkov, ide v prvom rade o dizajn, RGB prvky či dobrú cenu pri pomere s ponúkanou kvalitou a funkcionalitou. Firma Audeze sa však pokúša osloviť hráčov prémiovým produktom, ktorý je orientovaný predovšetkým na tých, ktorí si potrpia aj na poriadne kvalitný zvuk. Slúchadlá dostali označenie LCD-GX a za vysokú cenu dostanete kvalitnú konštrukciu s nízkou váhou, pričom ak sa pozriete do špecifikácií, zameranie na audiofilov je očividné.

Firma sa pýši predovšetkým silnými a robustnými magnetmi pre čo naj-precíznejší zvuk. Oproti bežným slúchadlám sú totiž až štyrikrát väčšie. Čistejšej reprodukcii majú pomáhať aj ultra-tenké membrány. Takáto kombinácia znamená naozaj vysoký frekvenčný rozsah, a to od hlbokých 10 Hz až po 50 kHz. Zaujímavé je aj nízke skreslenie. Rôzne veľkosti pripojenia, vrátane klasického 3,5 milimetrového jacku, znamenajú širokú kompatibilitu s počítačmi, ale aj hernými konzolami či mobilnými telefónmi. LCD-GX si tak bez problémov rozumejú s PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Čo však zatrasie minimálne vašou peňaženkou je vysoká cena, ktorá bola stanovená na 899 amerických dolárov, čo sa pri bežnom trende pravdepodobne premietne na eurá bez prepočítania kurzom. Do predaja sa však majú dostať už v júli. Súťaž s tématickými Game of Thrones Xbox One konzolami doplnila ďalšia téma
predchádzajúca novinka

Aké edície Ghost Recon Breakpoint vyjdú
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.