Cyberpunk 2077 je už iný, ako bol ukázaný minulý rok

pridal saver 22.4.2019 o 19:02
PC
PS4
Xbox One
Akcia
RPG


Mateusz Tomaszkiewicz, quest director Cyberpunkuv novom interview hovorí, že hra je už iná, ako bola ukázaná v deme na E3 minulý rok. Samozrejme, základ sa nezmenil, stále je to fps RPG v otvorenom futuristickom svete, ale CD Projekt tam pridal už veľa vecí.

Hovorí, že stále hru doťahujú, rozmýšľajú, ako ju urobiť čo najzaujímavejšou, alebo ako spraviť gameplay viac cool. V deme pritom neukázali, ako celá hrateľnosť zapadne do otvoreného sveta, je tam veľa vecí, na ktorých stále robia.

 

Dodáva, že Cyberpunk 2077 ponúkne otvorený svet s výrazným príbehom umiestnený v temnej budúcnosti. Je to RPG hra s rozhodnutiam a konsekvenciami, kde všetko, čo spravíte, má svoj význam. Je tam množstvo možností štýlu hrania a celkovo hra ponúka rozmanité možnosti, ako si ju užiť. 

Čo sa týka podielu akcie a RPG, primárne pôjde o RPG hru a až potom o fps strieľačku. Kde pri bojoch sa snažia priniesť dobré a zábavné mechaniky. Majú na to dostatok zbraní, ktoré budú zaujímavé a iné ako v iných strieľačkách. Napríklad už ukázali už smart pušky. Majú však aj ďalšie nápady, ktoré sa snažia zapracovať a ktoré sa rysujú ako veľmi dobré. 

Samotný štýl definoval ako niečo medzi arkádou a simuláciou:

„Myslím, že by to bolo niečo medzi arkádou a simuláciu, pretože je to RPG a máme štatistiky, poškodenie a tak ďalej. A ako viete, nepriatelia majú tiež štatistiky, tým pádom to nie to je super realistické ako titul z druhej svetovej vojny, kde jedna strela znamená smrť, ale povedal by som, že to nedosahuje úroveň arkády ako Bulletstorm alebo Borderlands. Tu je ešte potrebné kryť sa a rovnako nemôžete len skočiť a prebehnúť okolo nepriateľov. Aj keď existujú spôsoby, ako hrať titul viac týmto arkádovým spôsobom, napríklad so zbraňami na blízko, kde sme minulý rok videli katanu. Stručne povedané, povedal by som, že to bude niečo medzi tým. “

Dátum vydania Cyberpunk 2077 zatiaľ nebol ohlásený.Ukážka všetkých fatalít z Mortal Kombat 11
predchádzajúca novinka

Samsung nakoniec odložil vydanie Galaxy Fold
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.