Menšia verzia Switchu má prísť na jeseň

pridal saver 21.4.2019 o 12:32
Switch


Podľa nových informácií môžeme na jeseň čakať zmenšený Switch do handheldovej podoby s tým, že neskôr príde aj štandardná redizajnovaná verzia.

Menší lacnejší Switch bude zameraný na prenosnosť, pričom stále bude mať možnosť dockovania k TV. Nintendo ním chce ponúknuť hlavne lacnejšiu verziu, ktorá by nahradila aj 3DS a 2DS handheldy. Zatiaľ nie je jasné, či bude mať odpojiteľné gamepady na bokoch, a teda či bude kompatibilná so všetkými hrami. Alebo ako budú riešené tituly, ktoré potrebujú odpojenie gamepadov. 

Čo sa týka redizajnovanej verzie, tam sú detaily nejasnejšie a Nintendo testuje rôzne vylepšenia a doplnky, vrátate zmeny do fungovania a do operačného systému. Je to však len v úvodných fázach, bez jasnejšieho cieľa. 

Zároveň sa v Nintende začínajú ozývať hlasy na oživenie Vitality senzoru, ktorý bol predstavený pre Wii, ale nikdy neprišiel. Ten by meral tep, spánok a ďalšie veci. Vývojári by to mohli spojiť s hrami. Možno, ak to vedenie odobrí, uvidíme aj Switch náramok.Autor World War Z hovorí o exkluzivite pre Epic Store
predchádzajúca novinka

Vývojár SCUM tri dni hladoval kvôli výskumu pre hru
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.