Herečka teasuje Horizon Zero Dawn 2, ktoré má byť ešte veľkolepejšie, Guerilla Games však chystajú aj multiplayerovú hru

pridal Gam_er 12.4.2019 o 18:26
PS4


Janina Gavankar prepožičala svoj herecký talent postave Tatai, ktorú sme mohli vidieť v Zero Dawn - Frozen Wilds expanzii. V jednom z aktuálnych rozhovorov nám prakticky potvrdila, že vývojári už pilne pracujú na Horizon: Zero Dawn 2: 

"Je to neuveriteľné! Počkajte, kým uvidíte sequel. Odpadnete z toho, keď sa dozviete nové detaily. Poznám niekoľko tajomstiev. Naozaj odpadnete," povedala Gavankar na margo pokračovania.

Pravdou je, že pokračovanie akčného RPG Horizon: Zero Dawn je prakticky isté, keďže hra získala množstvo ocenení a chvál nielen od hráčov, ale aj od kritikov. Začiatkom roka nám Sony oznámilo, že hra predala viac ako 10 miliónov kópií po celom svete od svojho vydania:

"A predsa sme tu. Predali sme viac ako 10 miliónov kópií Horizon: Zero Dawn po celom svete. Myšlienka, že sme boli schopní priniesť príbeh Aloy k hráčom po celom svete je ohromujúca." 

V Guerilla Games je však viacero noviniek. Štúdio zaznamenalo v roku 2017 veľký kritický a komerčný úspech s Horizon: Zero Dawn. V posledných mesiacoch sme však o nich nepočuli veľa. Guerilla sa minulý rok rozšírilo z 250 na 400 zamestnancov, takže vieme, že musí pracovať na niečom veľkom. Možno pôjde popri Horizon 2 o niekoľko projektov. Najnovší tweet Simona Larouche nám prezradil niečo viac. Larouche je režisérom Rainbow Six Siege, ktorý momentálne pracuje na doposiaľ neohlásenom projekte pre Guerillu. Jeho tweet oznámil, že s niečim začínajú. 

Môžeme sa domnievať, že jeho projekt vstupuje do plnej produkcie. Štúdio okrem toho hľadá Java developera, ktorý by sa postaral o matchmaking, turnaje, klany a rebríčky. Vzhľadom na profil Laroucheho a pracovnej pozície to vyzerá, že Guerilla okrem pokračovania Horizon pracuje aj na nejakom kompetetívnom multiplayeri. Mnohí sa domnievajú, že by mohlo ísť o nejaký Killzone projekt v podobe pre viacerých hráčov, či novú IP. Star Wars Jedi: Fallen Order bude fungovať na Unreal engine
predchádzajúca novinka

Tvorca Souls série by rád vytvoril hru zameranú na príbeh v štýle Rockstar titulov
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.