Geralt príde do Monster Hunter World začiatkom mája

pridal saver 14.4.2019 o 13:47
PC
Akcia
RPG


Monster Hunter: World sa bude na PC znovu rozrastať a tentoraz o obsah zo Zaklínača 3, samozrejme aj s hlavnou postavou.

Do hry tak príde Geralt z Rivie, aby spoznal nový svet. Príde ako s upravenou hrateľnosťou, tak aj dabingom pôvodného hlasu Geralta. Postaví sa mu do cesty nový protivníkov a to Leshen, monštrum z iného sveta, ktoré svojou mágiou vládne lesom a zvieratám.

My sa s Geraltom proti nemu vydáme v singleplayerovom kontrakte - Trouble in the Ancient Forest, ktorý rozšíri hrateľnosť o RPG prvky z The Witcher 3: Wild Hunt. Pričom koniec questu bude závisieť od vášho progressu a vedľajších úloh. Za jeho splnenie získate špeciálny item, nové gesto, zadnú stranu guild karty a aj nové pózy. Zároveň môžete získať materiály na vytvorenie Geralt Alpha brnenia a Witcher's Silver Sword meča. Pritom za bonusové úlohy získate aj materiály potrebné na Cursed Staff alpha zbraň a Nekker alpha brnenie.

Popritom 17. mája pribudne Event Quest - Woodland Spirit, ktorého náročnosť bude podobná Death March! questu vo Witcherovi 3. Pričom splnenie questu pridá Ciri brnenie a Zireael dvojitý meča ako aj delivery request ktorý umožní získať materiály na Geralt Layered Armor a Ciri Layered Armor.

Update príde do hry 9. mája o 10:00.Ukážka z hrania RPG SteamWorld Quest
predchádzajúca novinka

Facebook zasiahol výpadok, prevažne v strednej Európe
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.