Strategická RPG For The King sa dočká limitovanej Signature edície

pridal matus_ace 5.4.2019 o 10:30
PS4
Switch
RPG


Merge Games a Curve Digital spojili sily na plánovanom vydaní strategickej RPG For The King, za ktorou stojí štúdio IronOak Games. Konkrétne 24. mája prinesú svoje jedinečné Signature edície pre Nintendo Switch a PS4, no spolu s nimi sa na trhu objavia aj štandardné retail edície.

Hra je vlastne žánrovým mixom, v ktorom nájdete prvky stolových hier, no tiež roguelike prvky. To všetko s ťahovými súbojmi na procedurálne generovaných mapách. Každé hranie je tak iné a stretnú vás iné dynamické eventy. Toto vydanie navyše ponúkne už v balení aj všetky predtým vydané expanzie, vrátane kooperácie.

Signature edícia ponúkne na oboch platformách hru, samozrejme, no okrem nej aj oficiálny soundtrack, certifikát s číslom daného vydania, sprievodcu hrou, kľúčenku v tvare štítu a dvojicu odznakov. To všetko v špeciálnom balení. Na PS4 bude táto edícia stáť €44.99, na Switch €49.99. V rovnaký deň vyjde aj štandardná edícia, ktorá bude za €24.99 na PS4 a €34.99 pre Switch.MotoGP 19 chce zabodovať vyspelou AI a pestrou ponukou
predchádzajúca novinka

Bude jedna z ďalších Assassin's Creed hier v dobe Vikingov
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.