Project I.G.I sa vráti v roku 2021

pridal matus_ace 19.3.2019 o 13:56
Akcia
Stealth


Project I.G.I. je kvalitná taktická hardcore FPS z roku 2000, ktorá sa v dobe vydania stala známou nielen vďaka svojim kvalitám, ale aj vďaka náročnosti. V roku 2003 sa dočkala pokračovania s podnázvom Covert Strike. Spoločne obe hry predali viac ako milión kusov, no odvtedy je však o sérii ticho. Najskôr ju mal v rukách Eidos, potom Codemasters a teraz sa dostala do rúk Toadman Interactive, ktorí pripravujú tretiu hru.

Tá má zatiaľ názov I.G.I. bude to prequel, ktorý nás zoberie na začiatok rovnomennej organizácie, pričom to bude taktická stealth FPS. Autori práve pracujú na prototypovaní hry a vydanie naplánovali na rok 2021, takže si na ňu ešte počkáme.

Šéf štúdia Robin Flodin sa už vyjadril, že sú z prác na tejto hre nadšení a prototypovanie im ide dobre. Vydali aj stručný teaser, aby potešili fanúšikov predchádzajúcich hier. Zároveň sám hovorí, že s oznámením prác na hre vyrukovali preto tak skoro, aby mohli už od začiatku komunikovať s komunitou. Chcú vedieť, čo chcú v hre fanúšikovia, aby hra bola podľa ich gusta.Shadow of the Tomb Raider dostal raytracing patch
predchádzajúca novinka

Nový teasing Gearboxu naznačuje buď Bulletstorm, alebo Duke Nukem
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.