Sekiro: Shadows Die Twice ukazuje v novom traileri detaily príbehu, bojov a progresiu

pridal Gam_er 21.3.2019 o 11:20
PC
PS4
Xbox One
Akcia
RPG


Minulý týždeň Activision a From Software vydali launch trailer pre Sekiro: Shadows Die Twice, ktorý sa vo väčšine prípadov dáva vonku ako posledný trailer pred vydaním hry. To však nie je prípad Sekiro, ktoré pridáva ešte ďalší trailer zameraný na progres, príbeh a boje. Autori nám doručil viac ako päťminútový trailer, ktorý odhaľuje viaceré veci z hry. Nie sú v ňom síce veľké príbehové spoilery, no ukazuje veľa rôznych oblastí, nepriateľov a bossov. Inými slovami, ak chcete zostať v hre prekvapení, mali by ste si premyslieť, či si trailer pozriete. 

Ak ste však v prípade Sekira stále zmätení a neviete, o čom hra vlastne bude, trailer by ste si mali pozrieť. Podrobne totiž opisuje boje, smrť a prácu Shinobiho. 

Hra vyzerá intenzívnejšie než predchádzajúce Souls tituly, na ktorých From Software pracovali. Ak ste si neudržali prehľad o príbehu, tu je jeho rýchle pozadie:

V Sekiro: Shadows Die Twice ste osamelým vlkom. Zneuctený a znetvorený bojovník, ktorý sa zachránil na pokraji smrti. Je viazaný na ochranu mladého lorda, ktorý je potomkom starovekej pokrvnej línie. Spolu sa stanete terčom mnohých zlých nepriateľov, vrátane nebezpečného klanu Ashina. Keď mladý lord upadne do zajatia, nič vás nezastaví od nebezpečnej cesty, v ktorej budete chcieť znovu získať svoju česť. 

Preskúmajte japonské Segoku v roku 1500, brutálne obdobie, ktoré sa točilo okolo neustáleho boja na život a na smrť. Postavte sa tvárou v tvár veľkým nepriateľom v temnom a pokrivenom svete. Uvoľnite arzenál svojich zbraní a silných ninja schopností, zatiaľčo miešate stealth s akciou, ktorá vždy vyústi v krvavú konfrontáciu. 

Sekiro: Shadows Die Twice vyjde na PC, PS4 a Xbox One 22. marca. AVerMedia predstavuje dostupnejšiu nahrávaciu kartu Live Gamer MINI
predchádzajúca novinka

Nvidia turing RTX karty mali o 45 percent väčšie tržby ako Pascal karty pri svojom vydaní
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.