EA: Star Wars: Jedi Fallen Order sa hrá parádne, budete z nej unesení

pridal saver 6.2.2019 o 12:32
PC
PS4
Xbox One
Akcia


Star Wars: Jedi Fallen Order sa už pripravuje na vydanie už koncom roka a EA hovorí, že vyzerá sľubne. Bližšie ho spomenul ako šéf EA Andrew Wilson, tak aj finančný riaditeľ Blake Jorgensen. Obaja si Respawn veľmi chvália.

Andrew Wilson: Okrem tímu vyvíjajúceho Apex Legends má Respawn aj druhý tím, ktorý na jeseň prinesie Star Wars Jedi: Fallen Order. Vývoj tejto hry je vedený bývalým riaditeľom série God of War, ktorý sa spojil s tímom veteránov, ktorí pracovali na najväčších akčných adventúrach. Titul je veľmi ďaleko vo vývoji, a keď som to nedávno skúšal, hralo sa to veľmi dobre. Táto hra skutočne zachytáva Jedi fantázie hráčov. Čoskoro o nej budeme hovoriť viac.

Blake Jorgensen: Respawn sú vynikajúci vývojári hier, čo teraz dokázali aj s Apex Legneds. Tento tím ľudí je výnimočný, ako aj hra, ktorú priniesli a aj jej inovácie. V najbližších mesiacoch uvidíte ukážky z ich novej Star Wars hry a myslím si, že vás to, čo vidíte, ohromí. Minulý týždeň sme ju hrali viac ako 20 minút a je to výnimočný titul z hľadiska úrovne dotiahnutia, hĺbky a aj v ohľade zachytenia života Jediov v Star Wars univerze. Myslím, že ľudia budú unesení.

Samotný Jedi Fallen Order bude singleplayerová hra, ktorá nás zavedie do Star Wars univerza po rozkaze 66, kedy sú Jediovia prenasledovaní, skrývajú sa a bojujú o život. Vy budete jedným z nich.  EA tržby boli pod očakávania, tento rok plánujú nové NFS a Plants vs Zombies
predchádzajúca novinka

Bude takto vyzerať rozkladací Samsung Galaxy F
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.