Slovenský titul Secret War sa odhaľuje, ponúkne taktické boje v druhej svetovej

pridal saver 23.11.2018 o 15:15
PC
Slovenské hry
Stratégia


Slovenské štúdio Neutraworks pripravuje vojnový taktický titul Secret War, ktorý ponúkne štýl Silent Storm alebo Xcom. Zasadená bude do druhej svetovej vojny, presnejšie do roku 1941 a dá nám pod kontrolu jednotku odboja. S ňou sa budeme zúčastňovať misií a aj budovať vlastnú základňu. 

Na základni budeme najímať vojakov na tréning, podporovať hnutie odporu po celom svete a iné mechaniky. Budeme môcť spolupracovať so Spojencami na západe a Sovietmi na východe, kde si podľa vzťahov s nimi budeme môcť najať známych elitných hrdinov. Napríklad za sovietov budú Vasily Grygorievich Zaytsev, Nikolai Ivanovich Kuznetsov alebo Lyudmila Pavlichenko. Zo západu Jack “Mad Jack” Churchill, Tommy “The kilted killer” Macpherson alebo Matt “The ghost” Urban. 

 

Ale elity budú aj na nepriateľskej strane, kde budú postavy ako Otto Skorzeny, Josef „Sepp“ Alleberger a ďalší. Ale nebudú jediní, budeme čeliť aj rôznym jednotkám, ako polovojenská Hlinkova Garda, oddiely wehrmachtu až po brutálne divízie, ako Das Reich, Viking, Totenkopf a ďalšie.

Zatiaľ je však hra s vývojom len na začiatku a uvidíme, čo z nej nakoniec vznikne. Zatiaľ tu máme prvý ohlasovací trailer a niekoľko obrázkov.Star Citizen je práve zadarmo na týždeň na vyskúšanie
predchádzajúca novinka

Sony predstavuje ďalšiu vlnu odmien pre členov PlayStation Plus
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.