Warner Bros. oficiálne predstavili Scribblenauts Showdown

pridal matus_ace 16.1.2018 o 16:09
PS4
Xbox One
Switch


Ďalší nedávny únik sa potvrdzuje, nakoľko dnes Warner Bros. Interactive Entertainment oficiálne oznámili pokračovanie puzzle série Scribblenauts. To sa bude volať Scribblenauts Showdown a prinesie odklon od základov známej série. V prvom rade to bude párty hra, ktorá je od základu stavaná pre hranie viacerých hráčov, maximálne štyroch. Bude obsahovať viac ako 25 minihier, ktoré dostanete v rozdielnych formách na základe toho, aký režim si vyberiete. 

Showdown bude kompetetívny režim, v ktorom je kľúčom k úspechu rýchlosť. Kto najrýchlejšie nájde to správne slovo, ten vyhráva. Versus ponúkne sériu minihier v súbojoch 1v1. Jedine Sandbox režim sa vráti ku klasickým základom známym z pôvodnej série. Tu musíte použitím správnych slov vytvoriť ten správny objekt, aby ste vyriešili hádanku, či prekonali prekážku. Podľa autorov hra ponúkne viac ako 35000 rôznych objektov. Pribudne 8 nových levelov, nové zberateľné predmety a achievementy. Každý hráč si v hre navyše bude môcť vytvoriť vlastného Scribblenauta.

Scribblenauts Showdown vyjde už 6. marca pre Xbox One, PS4 a Nintendo Switch. Uvidíme, či sa neskôr dočkáme aj potvrdenia PC verzie, alebo ju teraz hra obíde.Star Wars Battlefront II pridáva novú Blast mapu, stroj a upravuje postavy
predchádzajúca novinka

Remedy: Tradičné singleplayer AAA hry sú veľmi drahé, náklady vzrástli 10-násobne
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.