Deep Silver bližšie predstavil Dakar 18

pridal play3man 13.1.2018 o 10:36
PC
PS4
Xbox One
Racing


Dakar Rally pravdepodobne všetci aspoň zbežne poznajú, no v hrách sa s touto pretekárskou sériou nestretávame až tak často. Bigmoon Entertainment v spolupráci s Deep Silver však oznamuje Dakar 18, novú pretekársku hru v otvorenom svete, ktorá chce byť najväčšou simuláciou tohto štýlu pretekov. Podľa popisu autori sľubujú jeden z najväčších otvorených svetov aký sme v pretekárskych hrách mohli vidieť, samozrejme nemôže chýbať množstvo rôznych druhov vozidiel ako motorky, autá, štvorkolky či nákladné vozidlá a buginy.

Autori ďalej v rámci hrateľnosti sľubujú online súťaže, no taktiež offline preteky, v ktorých hráči budú môcť trénovať svoje jazdecké schopnosti: "Ako oficiálny vývojári tohto projektu, sme si istí, že Dakar 18 bude skvelou reprezentáciou skutočného Dakar vo videohre.", píše sa v oficiálnej správe.

V hre nemajú chýbať ani všetky hlavné tímy výrobcov. Viac informácií o hre sa snáď dozvieme čoskoro. Vo vývoji je však pre PC, PlayStation 4 a Xbox One s plánovaným dátumom vydania v priebehu tohto roka.

Vývojári hry z Bigmoon Entertainment majú za sebou dva tituly ako Lichdom: Battlemage a Alekhine's Gun, mierne svoje renomé vylepšili posledný Flatout 4 Total Insanity, ale či tieto skúsenosti budú stačiť na kvalitnú Dakar hru.
Kingdom Come: Deliverance ukazuje mapu a arty
predchádzajúca novinka

Prvé zábery z Hyrule Warriors: Definitive Edition
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.