Týždenník - Xbox One X prichádza

pridal saver 5.11.2017 o 22:46
PC
PS4
Mobil
Xbox One
Xbox One X


Uplynulý týždeň nás osviežili veci ako Halloween, Razer Phone, ale aj recenzie na budúci týždeň vychádzajúci Xbox One X. Ten dostal pozitívne recenzie, keďže splnil to, čo sľuboval. A teda priniesol výkon, ktorý sa rovno pretavil do kvalitnejšieho chodu a vzhľadu hier, či už vylepšených pre novú konzolu, alebo neupravených. Všetko funguje lepšie, 4K je tam základ a jediné, s čím treba rátať, je 499 eurová cena. My sme zatiaľ ponúkli niekoľko fotiek Scorpio edície, test prinesieme zrejme k vydaniu v utorok. Firmy priebežne ukazujú vylepšené hry pre Xbox One X. Pridal sa aj Hitman

Oproti Xboxu, Razer Phone prináša niečo veľmi podobné do mobilnej sféry, ponúka 8GB pamäte, 120Hz 1440 x 2560 displej s funkciou podobnou G-sync, Snapdragon 835 procesor, dualnu kameru, hlasné stereo reproduktory vpredu, 4000mah batériu a to celé za 750 eur. Už len, aby Razer zaistil dostatok hier, ktoré to využijú. Ale aj bez nich to nie je vôbec zlá ponuka.

Z ostatných noviniek, keďže bol Halloween, zhrnuli sme si strašidelné hry. Blizzard mal tento víkend Blizzcon, kde ohlasoval novinky do svojich hier a napríklad to, že Starcraft 2 už plne prechádza na free 2 play, Battle for Azeroth expanziu World of Warcraft, ako aj World of Warcraft Classic - verziu, v ktorej by vrátili servery pôvodnej hry. Aj keď to podľa ich slov je ešte ďaleko. Ukázali aj novú Hearthstone expanziuhrdinov do Heroes of the Storm, ako aj novú postavu od Overwatchu.

Z našich dojmov a recenzií sme sa pozreli na PC verziu Destiny 2, ktorá vyzerá a funguje veľmi dobre, hrateľnosť je však už špecifická. Pridali sme Wolfensteina II, ktorý je kvalitný a možno príbehom netradičný, The Evil Within 2 má rovnako určitú kvalitu, aj keď aj viac mínusov. Recenzie sme pridali aj na NBA 2K18, Raiders of the Broken Planet, Marvel vs Capcom: Infinite a pozreli sme sa aj na Mashinky.

Z hardvéru sme otestovali iPhone 8, ktorý je malý praktický telefón, ale možno sa mal volať iPhone 7S.Polnočná akcia k štartu predaja Xbox One X bude v Bratislave dnes večer
predchádzajúca novinka

Na koľko vyjde herné PC s novými Intel i5 8400, i5 8600K a i7 8700K procesormi
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.