The Walking Dead séria od Telltale sa dočká kompletnej edície

pridal matus_ace 1.11.2017 o 20:54
PS4
Xbox One


The Walking Dead je asi najznámejšia moderná séria od Telltale a aj keď ďalšie série už tak nezaujali ako v úvode, stále má množstvo fanúšikov. Teraz má navyše možnosť získať ďalších, keďže Telltale oznámili The Walking Dead: The Telltale Series Collection. Tá vyjde 5. decembra na Xbox One a PS4 aj v diskovej podobe, pričom ponúkne všetkých 19 epizód, teda Season One, Season Two, 400 Days, Michonne a aj A New Frontier.

Celá kolekcia bude stáť $49.99, prípadne regionálny ekvivalent, takže pravdepodobne 50 eur u nás. Okrem hromady obsahu však prinesie aj vizuálne vylepšenia, ktoré nám autori naznačujú na obrázku nižšie. S kvalitou grafiky sa príliš nepohrali, no zmenili nasvietenie, ktoré sa možno hodí viac. Nová verzia navyše pôsobí ostrejším dojmom.

The Walking Dead séria od Telltale sa dočká kompletnej edície

Okrem toho autori pridali aj niekoľko informácií k poslednej sérii, ktorá má zatiaľ pracovný názov The Walking Dead: The Final Season a vyjde niekedy v roku 2018 na PC, Mac, iOS, Android a zatiaľ neoznámené konzoly. Veľkou novinkou je, že je späť na palube scenárista Gary Whitta (Rogue One: A Star Wars Story, The Book of Eli), ktorý bude na projekte pracovať ako príbehový konzultant a scenáristicky sa podieľal na prvej sérii.Razer Phone plne predstavený, je to výkonný, herne ladený mobil
predchádzajúca novinka

Overwatch upraví dvojicu healerov
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.