Prichádzajúce Gran Turismo Sport ponúka detaily ohľadom DLC, nových tratí a digitálnej licencie FIA

pridal Gam_er 17.10.2017 o 8:42
PS4
Racing
Simulácia


Kazunori Yamauchi, producent Gran Turismo Sport, dnes odpovedal na niekoľko otázok, ktoré sa viacerých vecí k hre. Jeho odpovede sa však najviac sústredili na DLC Super GT áut, ktoré dorazí po vydaní hry. Vysvetlil, že tento sťahovateľný obsah prinesie komerčné vozidlá, veterány a známe kusy. Polyphony plánujú pokračovať v pridávaní obsahu do hry po vydaní, pretože to je podľa nich jednou z charakteristík Gran Turisma. 

Okrem toho bol Yamauchi - san vyzvaný tiež k tomu, aby odpovedal, či do hry pridajú aj nové trate. Jeho odpoveď bola kladná a fanúšikovia môžu nové trate určite očakávať. Pre tých, ktorí nepoznajú Super GT, ide o najznámejšiu japonskú pretekársku sériu, formálne nazývanú JGTC (Japan Grand Touring Championship). Je dobre známa tým, že v jednom preteku môžeme vidieť dve úplne odlišné triedy áut (GT300 a GT500). Autá zo Super GT série boli vždy základom značky Gran Turismo, takže je pekné vidieť, že sa vracajú. Čo sa týka cien DLC, mali by byť zdarma a v hre by sme nemali naraziť ani na žiadne mikrotransakcie. 

Ako už pravdepodobne viete, Gran Turismo ponúkne aj možnosť získania digitálnej licencie FIA. Tá bude na vrchole vašej cesty k tomu, aby ste sa stali skutočným jazdcom. Jej získanie okrem dostatočných schopností vyžaduje tiež to, aby ste samozrejme vlastnili aj skutočný vodičský preukaz. Zatiaľ však nebolo jasné, koľko licencia FIA bude stáť. Vývojári v prvom rade upozorňujú na to, že ide o skutočnú licenciu, ktorá nie je len in-game nákupom. Licencia vám následne bude zaslaná poštou na vašu adresu. Nebude to však zadarmo.

Okrem jazdeckých podmienok si ju budete musieť kúpiť. Po prejdení niekoľkých režimov a hraní online budete môcť FIA licenciu kúpiť v in-game obchode. Potom vám vašu licenciu vystaví CAMS (Confederation of Australian Motor Sport). Čo sa týka cien, tie budú rôzne. V prípade, že máte záujem o základnú licenciu, ktorá sa využíva v Austrálii pri štandardných pretekoch, budete si musieť zaplatiť 300 dolárov ročne. Ak máte záujem o sérioznejšie pretekanie, napríklad V8 Supercars, môžete si kúpiť národnú licenciu na okruhy (NC), ktorá vás vyjde na 480 dolárov ročne. Medzinárodná licencia bude potom k dispozícii v rozpätí od 1460 do 1830 dolárov, v závislosti od kategórie. 

Treba si uvedomiť, že ide o skutočnú licenciu v reálnom svete, ktorej súčasťou sú určité náklady spojené s vlastnou činnosťou. CAMS zatiaľ na proces vydávania licencií nie je pripravené a nebude tomu tak ani v deň spustenia hry. To nie je žiadnym prekvapením, nakoľko nikto nedokáže splniť podmienky na jej získanie počas prvého týždňa. Polyphony a CAMS tak majú ešte trochu času na doladenie detailov.Testy nových Intel i5 8400 a i5 8600K procesorov
predchádzajúca novinka

Jesenný update pre Xbox One práve vychádza
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.