Pripravuje sa v Rockstare nový Midnight Club?

pridal matus_ace 1.8.2017 o 20:48


Rockstar nemá vo svojom portfóliu len akčné značky ako GTA alebo Red Dead Redemption. V minulosti, konkrétne v dobe, kedy videoherným racingom vládol tuning a ilegálne preteky, vytvorili pretekársku sriu Midnight Club. Jednotka z roku 2000 bola menej známe, dvojka z roku si už 2002 získala väčšiu pozornosť a trojka prišla v roku 2005. Zatiaľ posledná časť prišla v roku 2008 a odvtedy je ticho. Akurát dnes sa na internete objavili podivné obrázky.

Používatelia na Reddite si všimli, že sa na Xbox Live objavili dva obrázky a ikonka, ktoré odkazujú práve na Midnight Club. Hru údajne testoval priamo zamestnanec Rockstaru s nickom TweedyCrowd727, pričom ako dôkaz pripojili aj jeho profily na Xbox Live a Rockstar Social Club.

Asi netreba dodávať, že obrázky z Xbox Live rýchlo zmizli. Až na ikonku hry. Tú totiž na Xbox Live stále nájdete. A kým v diskusii na Reddite sa rozbehla diskusia, či to bude remaster niektorej z predchádzajúcich hier (pravdepodobne jednotky), tak podľa informácií na obrázkoch to je nepravdepodobné. Totiž na jednom z obrázkov vidieť novší model Mustanga, ktorý rozhodne nemôže byť zo starších hier. Navyše jednotka neobsahovala licencované autá a druhý obrázok nám zas ukazuje licencovaný Skyline GTR.

A aj keď by sme radi verili tomu, že Rockstar rozšíri svoje súčasné portfólio hier a taktiež by sme radi videli nový Midnight Club, musíte tieto správy brať s veľkou rezervou, nakoľko sa z toho nakoniec môžu vykľuť len dohady.Sony expedovalo 63.3 milióna PS4 konzol
predchádzajúca novinka

NHL Threes opäť prebudilo radosť z arkádového hokeja
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.