Retro akcia v štýle GTA, Shakedown: Hawaii ukazuje debutový trailer a množstvo obrázkov

pridal Gam_er 11.7.2017 o 21:46
PC
PS4
3DS
PS Vita
Switch


Vblank Entertainment dnes predstavujú debutový trailer na svoju retro akciu Shakedown: Hawaii, ktorá prichádza na PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation Vita, Nintendo Switch a Nintendo 3DS. Trailer ukazuje detaily príbehu, kde hráči prevezmú úlohu anti - hrdinu, ktorého cieľom je vlastniť celý ostrov Hawai, čo môže dosiahnuť viacerými prostriedkami. 

Vývojári spomínajú titul Retro City Rampage, ktorý apeluje na pop kultúru videohier. Shakedown: Hawaii je naproti tomu paródiou mega korporácií, zločincov s bielymi goliermi a najkomickejších obchodných praktík, ktoré idú vedľa seba so všetkým ostatným ruka v ruke. Autori tiež dodávajú, že titul nie je pokračovaním Retro City Rampage, ale má len podobný vizuál. 

Hráči sa dostanú do klasického otvoreného mesta, pripomínajúceho klasické GTA hry, kde budú akčným štýlom získavať všetko, po čom túžia. To tiež znamená, že dôjde k spáleniu niekoľkých budov a pri vašej obchodnej ceste budú tiež umierať ľudia. Vývojári sľubujú, že v blízkej budúcnosti odhalia charakter hlavnej postavy a novú misiu, vrátane rozšírených herných možností, ako aj dátum vydania. Čakanie si môžete skrátiť pozretím debutového traileru a obrázkov. 
Diablo 3 pripravuje double XP víkend
predchádzajúca novinka

Posledné DLC do Mafie III s názvom Sign of the Times prinesie temný príbeh
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.