Detaily prvého DLC pre Zelda: Breath of the Wild

pridal matus_ace 2.5.2017 o 8:20
WiiU
Switch


The Legend of Zelda: Breath of the Wild sa v lete dočkajú prvého DLC balíčka s novým obsahom a teraz prostredníctvom oficiálnej stránky zverejnili prvé informácie. V prvom rade ponúkne špeciálnu výzvu Trial of the Sword, ktorú nájdete v určitej posvätnej lokalite a Link v nej musí čeliť jednej vlne nepriateľov za druhou, pričom v úvode nemá žiadnu výzbroj a výbavu a postupne sa presúva do ďalších, náročnejších miestností. Týchto je tu 45 celkovo a v závere dokážete odomknúť skutočný potenciál Master Swordu.

Detaily prvého DLC pre Zelda: Breath of the Wild

Hero's Path Mode je nová funkcia, ktorá mapuje posledných 200 hodín vášho hrania, aby vám následne ukázala, kde ste strávili najviac času.

Hard Mode Prináša hneď dve novinky. Tou prvou je, že zdravie sa nepriateľov postupne regeneruje, takže sa ich musíte pokúsiť poraziť čo najskôr. Tou druhou je, že všetci nepriatelia sú teraz o level vyššie a napríklad červení Bokoblini sú teraz na úrovni modrých. Nepriateľov a aj truhlice s pokladmi teraz budete môcť nájsť aj vo vzduchu.

Detaily prvého DLC pre Zelda: Breath of the Wild

Travel Medallion je drobná novinka, ktorú ale najskôr musíte objaviť, keďže je skrytá niekde vo svete v niektorej z truhlíc. Tento medailón vám umožní akúkoľvek lokalitu premeniť na Fast Travel lokalitu. Môžete mať však naraz len jednu takto registrovanú.

Detaily prvého DLC pre Zelda: Breath of the Wild

Taktiež v niektorej z truhlíc vo svete bude skrytá aj Korok maska. Ak ju máte na sebe, tá sa vždy zatrasie, keď sa priblížite k niektorému z 900 Korok semienok v hre.

Detaily prvého DLC pre Zelda: Breath of the Wild

Do hry navyše pribudne aj 8 ďalších truhlíc, v ktorých nájdete brnenia inšpirované predchádzajúcimi The Legend of Zelda hrami. Nápovedu k ich nájdeniu budete musieť hľadať vo svete Hyrule.
Microsoft dnes predstaví Surface Laptop a Windows 10 S
predchádzajúca novinka

Square Enix ukazuje nové možnosti Seiken Densetsu kolekcie
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.