Ďalší Batman je na PC pokazený

pridal matus_ace 3.8.2016 o 6:42
PC


Zdá sa, že si Telltale zobrali príklad z PC verzie Batman: Arkham Knight. Tá bola totiž pri vydaní v tak zlom stave, že sa ju radšej vydavateľ rozhodol stiahnuť úplne z predaja. Hra padala, mrzla, mala množstvo bugov a aj na výkonných PC išla naprd. A zdá sa, že presne toto sú veci, ktoré postretli aj PC verziu Batman – The Telltale Series. Tá je vonku na Steame a zbiera tam zatiaľ zmiešané hodnotenia. Tie ani tak nehodnotia hru samotnú, ale najmä fakt, že je občas v dosť nehrateľnom stave.

Stačí si námatkovo prejsť niekoľko z týchto hodnotení. Podobné sa navyše objavujú aj vo fórach na internete (napríklad reddit). Hráči sa sťažujú na mrznutie a aj padanie hry, nefunkčné nastavenia, ale napríklad aj pokazený kurzor či zle synchronyzované dialógy. No a čo je najhoršie, bez ohľadu na výkon PC môže snímkovanie v hre klesať až na 10fps, čo je naozaj nehrateľné.

Rovnako ako v prípade Arkham Knight pri štarte, aj v tomto prípade sa problém netýka plošne všetkých hráčov. Iní totiž nehlásia s hrou žiadne problémy, takže je to veľmi individuálne. Každopádne musíme dúfať, že autori na oprave pracujú a tieto chyby nie sú niečím, čo prišlo s vylepšeným enginom od Telltale. Ak sa chcete vyhnúť problémom, zatiaľ bude asi najlepšie dať hru bokom.

No ak patríte medzi tých, ktorí ju už majú a rovnako majú aj problémy, skúste sa pozrieť na to, či vám hra nebeží na integrovanej grafickej karte. Zjavne je totiž z nejakého dôvodu nastavená tak, že sa spúšťa na nej. Problémy to nemusí, ale môže vyriešiť.Sniper: Ghost Warrior 3 ukazuje zábery, bude mať aj kampaň za ženu
predchádzajúca novinka

Steam štatistiky ukázali prvé čísla nových Nvidia a AMD kariet
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.