Gran Turismo 4

napísal eLSi 5.5.2005 pre PS2

9.8

Užívateľská recenzia
Priznám sa, že čím viac Gran Turismo 4 hrám, tým viac sa ho neviem nabažit. Na začiatku je slušný výber áut, ale kým si zarobíte na nejaké to vlastné, tak sa vyjazdíte na tých dostupných. Na výber je dostatok tratí, klasicky najlepšia je Trial Mountain (vyskytuje sa v každom diely) a najviac si ju vychutnáte s autom Dodge Viper. To som ale trochu odbočil. K dispozícii teda je 700 áut, 50 skvostných tratí a len jediný naozajstný simulátor dokonalej jazdy. Za každý závod, ktorý prejdete (aspoň zo začiatku) dostanete zhruba 600$. To síce znamená, že žiadne revolučné zmeny vášho auta dokým si poriadne nezarobíte, ale ten pocit z jazdy je dostatočným vyvažením takže nuda ani zďaleka nehrozí.
Pri hrateľnosti zabudnite na klasické: ,,Drž plyn a kašli na nárazy" to pozor. Lebo ja som sa tohoto pravidla držal a tak som sa rozbil na prvej zákrute, že som bol vďačný za to, že som sa dáko doplazil do cieľa ako posledný... Jazdiť autom je umenie, tomu vás nauči autoškola, ktorú sme si mohli vyskúšať už v neúplnej verzií Gran Turismo Prologue (na môj vkus to bolo prehnane drahé zvlášť keď to bola LEN autoškola).
Hrať túto hru je skvelé už len kvôli zvuku. Vždy, keď trať začína, je chvíľu časť na vypočutie si krásneho zvuku motora auta.
Ďalej tu máme skvelú grafiku, vďaka ktorej vám padne sánka.
Túto hru by však nemalo zmysel hrať ak by tu nebol multiplayer. Ak máte kamaráta tak nieje problém dať si multiplayerovú naháňačku. Či už taktizovať na zabijáckych tratiach alebo na tratiach rýchlo vpred. Teda bez nutnosti prudko spomalovať.
Dajte do svojej PS2 Gran Turismo 4 a potom choďte za kamarátmi. Položte im otázku: ,,Fun Anyone?"

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.