Commandos: Strike Force

napísal luk 17.4.2006 pre PC

9.8

Užívateľská recenzia
Takže ahojte !Už dlho je Commandos a stále bude veľmi dobrý . O tom svedčí aj štvrté pokračovanie s podtitulom Strike Force.
Príbeh je dosť dlhý aby hráčov zabavil . Navštívite Tri lokácie :Stallingrad , Nórsko a Francúzsko. Hracia doba je ale takých 20 Hodín , čo je dosť než slušné.
Ku grafike som nemal výhrady . Všetko pekne prepracovane až do najmenšieho detailu.
Postavy : Tu by som sa trochu zastavil .Je ich tu síce menej ako bolo v Commandos 3 ale plnia si svoju funkciu veľmi dobre . Je to Sniper , Zelený Baret a Špión.
Zelený Baret -je to odborník na klasické zbrane(čiže obyčajný vojak kapitán , Frank O Brien),ktorý môže nosiť dosť zbraní ako sú : nôž ,9mm pištoľ, ruský samopal PPsh ,pušku M1 Grand, granáty , míny a je jediný , kto vie ovládať panzerfaust.
Sniper - je takého tichého typu(stealth ,Bill Hawkins),nosí so sebou : snajperku ,na blízke vzdialenosti môže použiť :pištoľ Luger alebo 9mm pištoľ , vrhacie nože na ktoré je odborník na diaľku hodiť , na blízku zabiť
Špión - je typu infiltrácie (zobrať uniformu a dostať sa k nepriateľom ,plukovník George Brown).Jeho najväčším plusom je schopnosť zobrať si nejaku nepriateľskú uniformu .Okrem toho dobre používa aj pištolku s tlmičom ,samopal Mp40,škrtidlo,ale efektne vyzerá , keď si dá na hlavu plynovú masku a Nemcom pekne zatopí otravnými granátmi.
U všetkých sa mi najviac ľúbilo , že odlákajú nepriateľa hodením mince a potom pichnú nôž alebo ho uškrtia.
Multiplayer som nemal možnosť vyskúšať ale ak chcete , tak ho vyskúšajte lebo aj singleplayer je delo.
Na mojom PC Athlon 64 3000+,512 MB RAM,128 MB ATI RADEON X600 sa hra hýbala veľmi dobre v rozlíšení 1024x768 v plných detailoch. Inak požiadavky pre túto hru sú : AMD , P4-2,4 GHz(1,8 GHz) 512 MB RAM , 128 MB RAM NVIDIA,ATI,DVD mechanika a 4 GB na disku.
K hudbe nemám čo povedať .Bola nahraná v Bratislavskom symfonickom orchestre a vynikajúco vystihla atmosféru boja v danej situácii .I keď vám táto hra pripomína COD, MOH , tak by som nepovedal .Myslím si , že je to tretia hra .Čiže žiadny COD alebo MOH ale Commandos . Vývojári neklamali a naozaj môžete prejsť niektoré misie inými spôsobmi, napr. : musíte ukradnúť auto , ktoré je v garáži a vonku aj vnútri sú Nemci, máte na výber, buď všetkých potichu alebo hlučne zabijete alebo zoberiete listiny na stolíku hore na schodisku.
Fanúšikom budú asi niektoré misie podobné z Commandosa 3 chýbať , ale je to FPS s prvkami starých Commandos. U mňa všetko výborné , podľa niekoho inkoho ľahké , málo postáv .Takže vojaci sú pripravení , budete im veliť?

Plusy: Mínusy
-grafika -mohlo byť viac
-hudba misí a postáv
-hrateľnosť
-skvelé vtiahnutie
do boja
-dosť misí

Hodnotenie: 98%

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.