Tekken 4

napísal Hanry 1.1.2006 pre PS2

7.1

Užívateľská recenzia
Takže na začiatok obyčajné:Ahoj
Nebudem sa s tým maznať a rovno k veci.Ak ste fanúšici Tekkena stačí vám veďieť dve veci.No o tých budem písať až trochu neskôr.Ale,ak ste fanúšici pekných dievčat(Andrei )poteší vás jedna zaujímavá informácia."Neporazitelného frajera" Eddy-ho vystrieda krásna,úchvatná,krátke nohavice nosiaca,radodajná(možno )CHRISTIE. Bože Hanry ukludni sa...Teraz prejdime k samotnej hre a všetko okolo toho.
Tekken 4 je skvelý v jeho japonskej vezii a nie prevedený do PAL v ktorom si síce autori dali záležať,ale chýbajú tam čierne okraje.(aspoň mne)A ak nieste fanúšikom Tekkena nehajte si svojich 1200,-Sk v penaženke dokial nedočítate túto recenziu. Totižto,aj keď je Tekken najlepšou mlátičkou na PS2,nemôžem vám ho doporučiť.Máte v tom guláš,čo?Ale ja vám to pekne poporiadku vysvetlím.
Svetlá stránka:Vitajte v dostatočne prepracovanej hre Tekken 4 ktorá obsahuje 22(alebo 23)postáv,ktoré ovládajú rôzne bojové umenia a presadzujú odlišné bojové štýli.(ale to je asi to isté )Bojový sestém je oveľa(alebo ovela)"hlbší ako monológy mojej mami,ciže obsahuje veľa(alebo vela)kombinácii...Máte k dispozícii aj "viacvrstvový" výcvik tréning.Vrcholom je potom boj dvoch hráčov -hlboko povznášajúci,jemne a úchvatne vyvážený...
Hlavné zmeny.Teraz už konečne môžetesúpera "narvať"medzi stĺpi a okolie sa zosype -a to otvára velké možnosti pre nové kombá.Ovládanie umožňuje pohyb do všetkých smerov-napríkla,keď stačíte šípku hore,už nevyskočíte ale pohnete sa smerom hore.Ale najlepší zo všetkého je mód Tekken Force,v ktorom môžete zabiť niekoľko šmejdou naraz-celkom slušný oddych po boji muža proti mužovi.Nové postavy umožňujú Tekken-ovým "veteránom" získavť nové skúsenosti.
Ale ruku na srdce,to všetko ste už niekde videli...Staré princípi s PS1 nezmizli.A čo je ešte horšie,zatial čo iné hry sa pokúšajú všetko vylepšovať,Tekken 4 neriskuje a nesnaží sa "Tekkeňákov"niak prekvapiť.A veľmi náročné učenie pred vstupom do hra,môže lahko odradiť nováčikov.(Napísal som to ak debo,ale dúfam že chňapete...)
Ale aj keď spočítate všetky plusy a mínusy,zistíte,že ak máte kamarátov so súťaživým duchom,časom a chuťov nakopať vám prdel,je Tekken 4 naozaj dobrá "odbavovačka.Takže je to len na vás...

4 ever

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.