Beat Down: Fist of Vengeance

napísal eLSi 19.11.2005 pre PS2

Užívateľské dojmy
Nepredpokladám, že veľa ľudí bude túto hru poznať. Je dosť nová a v OPS2 magazíne sa jej nevenujú pretože na nich neurobila veľký dojem čo je jednoznačná škoda. Pravdupovediac keď som čítal čo je to za hru tak som tiež nemal dvakrát chuť s ňou sa zaoberať. Nuž, ale stalo sa, že sa dostala do dema v spomínanom magazíne a zhodou okolností som si ho kúpil. Ale aby som prešiel k podstate takže čo je ten Beat Down: Fist of Vengeance vlastne zač?
Ak niekto číta túto recku tak dúfam, že mal tú česť hrať GTA:SA (tú od Rockstar ne odomňa ) a v dákom Tekkene mód zvaný Tekken Force. Pretože to je asi najlepší spôsob ako vás dostať do obrazu o tejto hre.
Hra od začiatku nezaujme ako by chcela. Ste členom nejakého gangu (tak prečo máte všetci členovia na sebe saká??!) a dostanete sa do pasce, ktorú na vás prichystal jeden týpek (pravdepodobne člen gangu). Už od začiatku si vyberiete postavu, za ktorú idete hrať. V deme bol k dispozícií jeden štýlový člen gangu menom Raven. Najhoršou časťou úvodného videa sú neustále nadávky používané takmer v každej vete (pričom význam daktorých z nich určite autorom ušiel ) a to je dosť odpudzujúci faktor hry pretože nadobudnete pocit, že autori pravdepodobne všetko vsadili na značku na obale. Ale to je omyl!!!
Boje sú úžasne spracované len čo je pravda ( ) a hduba kde sú masívne gytarové zvuky dokonale sedí k hre. Nakoniec sa vám podarí z pasce ujsť celý a ocitáte sa na ulici, kde sa začína ,,GTA" zložka hry. Prečo?
Autá sa síce kradnúť nedajú, ale za to môžete komunikovať s každým človekom po ulici. Hra má aj nádych RPG-čka čo nie je naškodu. K dispozícií sú aj interakcie s postavami. Ako zmlátiť ju len kvôli rešpektu alebo pretože vám nechcel dať prachy. Niektorí peniaze odovzdajú dobrovoľne, ale to nie je sranda. Alebo ich donútite bojom, aby boli členom vášho gangu pričom pôjdu s vami a ak vás napadne iní gang tak sa nenechajú zahanbiť a pomôžu. Ako som už spomínal tak je to pojaté trošku ako RPG-čko. Za ťažšie súboje získavate experience a navyšujú sa vám levely. Tým si upgradujete silu úderu rukou, nohou alebo prehodenia. Učíte sa tiež nové pohyby a podobne. Energiu si dopĺňate liekmi, jedlom alebo pitím (pitie dopĺňa energiu aj družine). Tiež máte ukazateľ ,,nenápadnosti". Pokiaľ máte sako na sebe tak vás spoznajú a dostanete dosť po hube. Preto sa treba prezliekať a zbytocne na seba neupozorňovať. Počas súbojov je treba vyhnúť sa ceste pretože tam vodiči jazdia bezohľadnejšie ako naši poslanci (no, skoro ) a spracovanie srážky je lepšie ako v ktoromkoľvek GTA. Ak vás zrazí vy odletíte do vzduchu a krásny to zvuk pri zrážke. Hlavne ak to zrazí zlích .
Celkovo hra vyzerá úplne super čo ste mohli pochopiť už z celej mojej preview. Samozrejme, že sa môže stať, že hra bude v konečnom dôsledku zlá, ale ak si od nepriateľa zoberiete poriadnu zbraň tak vás pobaví zaručene. Ak hra udrží dych po celú dobu tak si zaslúži 96% na 100%

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.