XIII

napísal eLSi 15.4.2005 pre PS2

8.8

Užívateľská recenzia
Slušne oneskorená recenzia na kreslenú strieľačku... A stále ju veľa z vás neprešlo! Aby som túto krivdu napravil, tak vám prinášam môj (dúfam, že objektívny) názor.
Je to urobené podľa známeho komixu o agentovi, ktorý stratil pamäť a všetci po ňom idú... Ale pekne od začiatku. Zobudíte sa na pláž, kde vás nájde plavčíčka. Pri pohľade na vrtuľník si vybavíte kúsok spomienok a omdliete. Zobudíte sa v dome, kde plavčička volá, aby vás dostala do nemocnice. Jediné čo máte je kľúč od bankovej schránky. Plavčíčku z ničoho nič zastrelia a idú po vás. Oni vás poznajú a vy neviete kto sú oni alebo kto ste vy. Blbe co? Takto sa začína táto hra plná prekvapení a ťažkostí.
Spomínané zaujímavé komixové grafické spracovanie je skvelé, grafické poruchy nenastávajú a grafika je detailná. Nemusíte sa báť dohladávania predmetov, ktoré sú zašité dakde, všetko pekne vidíte a za chvíľu budete grafiku baštiť tak ako ja. Dá sa tu aj veľa predmetov rozstrieľať. Nie tak ako v očakávanej FPS-ke Black, v ktorej môžete si prestrieľať cestu do steny. Teda ak máte silnú zbraň. Každý predsa vie, že po rane z brokovnice musí zostať diera v stene ako dlaň. Ale to som odbočil od témy. Skrátka dá sa tu rozstreliť všeličo, ale ne všetko.
Hrateľnosť je super, PC-čkári si možno myslia, že navyknúť si na analogové páčky v FPS-kach je takmer nemožné, ale je to podľa mňa dobrý systém.
Zvuky nie sú také dokonalé, ale v pohode.
Zábavnosť hry je veľmi veľká i keď niektoré misie sú fakt ťažké...
Takže verdikt je: Grafika na komixové pomery super, hrateľnosť nemá hádam chybu, zvuky majú nejaké chybičky krásy a životnosť je slušná. Teda ak máte druhý ovládač a spoluhráča. Berte zbraň a zistite svoju skutočnú identitu. Táto hra za to stojí!

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.