Call Of Duty: Finest Hour

napísal eLSi 14.4.2005 pre PS2

9.1

Užívateľská recenzia
,,Ideme do boja, aby sme vyslobodili Stalingrad od okupácie Nemcov! Nič nás nesmie zastaviť! Zradcovia a zbabelci budú postrieľaní!" Dáko podobne sa začína úspešna FPS-ka Call of Duty: Finest Hour. Podobne preto, lebo si nezapisujem čo mi veliteľia hovoria! Začalo sa to asi tak, že všetky odborné časopisy si prehadzovali malý projekt Call of Duty, nikto mu neveril no a jednému časopisu to už muselo prischnut... Vznikol hit a ja sa vám ho pokúsim verne opísať.
Hra sa začína na malej loďke, kde veslujete smerom na Stalingrad. Veliteľ opisuje situáciu štýlom, ako začína recenzia a pri pasáži zradcovia a zbabelci budú postrieľaný sa dalo pár mužov cez palubu na útek a veliteľ ich postrielal. Verte mi, že prvú polhodinu nebudete mať dobrý pocit zo zabíjania, pretože táto hra vám ukazuje všetky hrôzy vojny... V hre hráte za viacero postáv a vlastne postupne brázdite v ich spomienkach, ktoré slúžia ako misie.
Veľmi pekná, detailná grafika dodáva napohode a verte mi, že keď ide 100 mužov na ďalších 100 bez trhania v dobrej grafike, tak máte fakt pocit, že vám ide o krk. Zabudnite na štýl Medal Of Honour, kde platí bež priamo a zabíjaj. Ani pravidlo Brothers in Arms plíž sa inak máš po hlave. Je to niečo medzitým.
Systém hrateľnosti je dobrý, ale dakedy môže naštvať ovládanie. Je síce dobré, ale trvá to, kým si na to zvyknete... Umelá inteligencia je slušná, ale nefunguje to tak ako v Killzone, že nechať svojich nesmrteľných vybehnúť a potom tam vtancovať ako víťaz. Musíte im kryť chrbát inak vám zomrú a ste opustení... Veľmi opustení...(BUHAHAHHA..... ehm)
Životnosť je slušná, hra je celkom ťažká a zábavná. Vydrží hádam aj polroka a keď máte na PS2 net tak aj dlhšie.
Takže, hra je super, slušne ťažká, s pevnými nervami sa dá prejsť. Tak už neseďte na riti, bežte do obchodu a bojujte! Zachráňe svet pred Nemcami!!!

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.