Moral Kombat Deadly Alliance

napísal eLSi 15.10.2005 pre PS2

8.5

Užívateľská recenzia
Nedávno vyšiel nový diel Mortal Kombat. Aby sme si urobili obraz ako séria pokračuje na platforme PS2 a tým si maličko priblížili predstavu ako môže vyzerať nový diel tejto série. Určite sa niekto z vás pamätá ako ste drtili veľmi staré diely Mortal Kombatu vtedy ešte s úchvatnou grafikou. Ani dnes tomu nie je inak.
Grafika je takmer dokonalá, krásne zaoblené textúrý a grafické poruchy nevznikujú čo nie je naškodu. Samozrejme je aj detailná a efekty sú dobre spravené.
Príbeh začína rozprávaním Raidena o spoločenstve zvané Deadly Aliance. Tvoria ho Shang Tsung a Quan Chi, ktorý zradia kráľa a zabijú ho. V tomto diely sa pokúsia oživiť legendárnu armádu Dragon Kinga. No a ďalej začína boj. Hlavným bossom hry by síce mali byť tí dvaja z príbehu, ale je to istá potvora zvaná Moloch. Keďže sa nedá opísať anilen nadávkami, tak vám ju opisovať ani nebudem. On ako jediný nie je hrateľnou postavou.
Hrateľnosť je veľmi dobrá a kombá sú veľmi prehľadné. Zábava by mala byť teda zaručená, ale obtiažnosť je už na easy veľmi neznesiteľná a tým sa hra stáva nevyváženou.... No takže ak nechcete skončit v ústave, hrajte radšej na easy. Vaše mozgové bunky vám budú vďačné. Hra je tiež obohatená o množstvo minihier ako je lámanie predmetov (dostanete predmet a musíte zbesilo mačkať tlačítka kým ho nezlomíte) znie to debilne, ale je to zábavné. A ďalšou je poháre a pod jedným je skrytý znak Mortal Kombatu. Poháre sa rýchlo premiestňujú a nakoniec si musíte tipnúť kde ten znak je. Za to dostávate peniaze a aj za súboje. Je niekoľko druhov peňazí, ktoré míňate v krypte. Otvárate ich a nachádzate bonusy ako sú oblečenia, nové postavy, skice.... A čo sa módov týka tak aj tie sú bohaté: Arcade mode, Versus, Practice, Konquest (tu sa učíte s každou postavou pohyby dostať do krvi), The Krypt (spomínaná krypta), Profile (dáte si profil a heslo, ku ktorému sa dostanete len vy a kde sa vám ukladajú bojovníci a peniaze), Options a Kontent (bonusy). Teda musíte uznať, že ponuka vôbec nie je zlá. Celé to má jednu chybu, že niekedy nastane v scriptách chyba a pri tradičnej hláške Finish Him! Postava padne, postaví sa, padne postaví sa,... až kým ju nedorazíte. To sa stáva úplne zriedka takže to sa prežiť dá v pohode. Nezabudnite na krásne fatality! Už len kvôli nim sa oplatí hru hrať!
Ako to už býva tak práve zvuky sú veľmi podstatné. v tomto Mortal Kombat nezaostáva a hlasy ako Fatality sú úplne super!
No a životnosť je tak rok dva ak nehráte hru 24 hodín denne, ale len zľahla.
Celkovo je hra perfektná s drobnými chybami, ktoré však nebránia skvelej zábave!

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.