Easter Egg Hop!

napísal wellbi 6.4.2015 pre PC

10

Užívateľská recenzia

Varovanie: Recenzia je plná detinského humoru, veľkej noci a 5-ročných online pionierov. Pre dobro všetkých zanechajte 1/10 a na "recenziu" radšej zabudnite.

Myslíte si, že každá hra ktorá je dlhšia než Order 1886 je lepšia?! Myslíte si to? KLAMSTVO. Táto hra je KRATŠIA NEŽ ORDER:1886 A JE LEPŠIA! Vyvíjaná 8 rokov Bage Mewellom a očakávaná komunitov malých 5ročných online pionierov konečne dorazila na veľkú noc. Očakávane, nové Call of Duty stratilo 80% hráčov týmto dňom, keďže mladý online pionieri sa predbiehajú kto hru urobí rýchlejšie a s väčším score. Dokázal to Bage Mewell? Stálo tú váhu tých 8 rokov? Poďme to zistiť.Bage Mewell dnes, usmieva sa na jeho masterpiece.

Keď Bage Mewell začal vytvárať svoj dnešný klenot, netušil aké dielo sa mu podarí. V interview pre šikovníček.sk prezradil, že jeho hlavnou inšpiráciou bol "tesco čokoládový zacaj XXL, 0,99€". Hra je masterpiece, emóciami zatienila unikáty ako The Last of Us, veľkosťou GTA:V. Bage prezradil, že alpha verzia mala 42 terabytov, a jeho najväčšou výzvou bolo hru skompresovať do 42 kilobytov. Podarilo sa to, a Bage je teraz najlepším vývojárom všetkých čias. Úvodné a extrémne inšpirujúce intro.

Predtým než sa pustíme do hry, poďme sa pozrieť aký kultúrny, ekonomický a celkový otras zanechala. Predaje "tesco zacaj XXL, 0,99€" zrástli cca o 8000% a stal za z neho medzinárodný hit. Bobby Kotick sa pustil do vývoja Bunny Calls, spin-offu Call of Duty vo veľkonočnom svete. Battlefield značka premenovaná na Easterfield. Grand Theft Auto značka zmrazená. Jediný kto ako odoláva sú Blizzard, ktorý ale taktiež musia implementovať do hry  "tesco zacaja XXL, 0,99€". Krátka ochutnávka gameplayu, najlepšej hry za posledných 35 rokov.

Easter Egg Hop! je lepší než Last of Us, Order 1886 a GTA:V kombinovane. Jeho soundtrack bude do pár dní väčšou ikonou než Super Mario Bros. V hre hráte za zajaca tesco XXL 0,99€. Všetko ostatné je ale ťažký hardcore spoiler. Kúpte si preto hru a hrajte ju deň a noc do srtmi. Vy nehráte Easter Egg Hop!, Easter Egg Hop! hrá vás! Takéto hry vychádzajú raz za 35 rokov, a toto je prvá z nich. Sláva Bage Mewellovi!!! HRAJTE TERAZ.Ja po dohraní hry, najlepšej hry za posledných 99 rokov.

-Wellbi

 


Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.