JAK 3

napísal eLSi 1.10.2005 pre PS2

9.5

Užívateľská recenzia
Azda každý šťastný majiteľ PS2 dobre pozná túto sériu. Naughty Dog presedlala zo slávneho Crasha Bandicoota a dožičili slávu dvom novým postavám a to Jakovi a jeho zvieraciemu spoločníkovi Daxterovi. Ale o čo vlastne ide???
Príbeh začína v púšti, kde vám ukladajú trest. Vyhostili vás z mesta Haven City po útoku Metalheadov a po demolácií mesta. Obvinili vás, že ste sa z nepriateľmi spriahli aj keď ešte nedávno ste zachránili od nich celé mesto a zničili ste základňu Metalheadov. Už keď sa zdá, že nezostáva žiadna nádej na záchranu ako blesk z čistého neba vás zachrania a... a hra sa môže začať.
Hra je rozsiahla ako nikdy predtým, k dispozícií je celá púšť + rozbité Haven City a ešte aj iné zaujímavé lokality. Dá sa stráviť celé hodiny preskúmavaním mapy. A naozaj je to veľká zábava.
Grafika je úplne super, takmer bezchybná a kochať sa dá aj na to, že práve vás dakto zabil. No, ale aby som prešiel k najpodstatnejšej veci a to je asi hrateľnosť.
V tej pribudli nové schopnosti hrdiny Jaka a jeho spoločník Daxter dostane viac príležitostí prejaviť sa. A tiež je príbeh obohatený o rozsiahlejšiu verziu ako sa Daxter zmenil z človeka na zviera. Okrem toho, že pribudli nové zbrane pribudla aj schopnosť špeciálna. Okrem toho, že sa Jak mení na akéhosi démona a teraz aj na nejakého archaniela, ktorý ma za úlohu obranné útoky. Napríklad dokáže zastaviť čas, v ktorom sa môže voľne pohybovať a pekne okolo seba vyčistiť prebytok nepriateľov. Alebo dokáže oliečiť zdravie. To sú veľmi užitočné schopnosti.
Zvuky sú dobré a hlavne nahovorené hlasy nemajú chybu! V živote som nepočul lepší dabing!
No a životnosť úzko súvisí z rozsiahlosťou mapy, príbehu a zábavy ako takej a ani v jednom bode Jak a Dakter 3 nesklamali. Tak ak máte PS2, šup šup do obchodu a rýchlo hrať.

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.