Mini-Dedinské-Recenzie

napísal dedincan 24.5.2013 pre PC

0.

Užívateľská recenzia

V tomto článku som sa rozhodol napísať recenzie na staré hry ktoré som kúpil v tesku, podelím sa s vamy o najlepší zážitok všetkých čias .

 

 

 

 

 

 

 

Grand Theft Auto : San Andreus

 

Je to najlepšie GTA všetkých čias a ja Vám poviem prečo . V hre sa vžijeme do CJ (čítaj sídžej) a letíme do GTA Sand Andreas na návštevu . Príbeh som pochopil tak že jeho dom v Grove Street vykradly zelený gang a Carlos im teraz musí platiť alimenty . Carlos je CJ . Potom sa učíte základy gangsta style , a vykrádáte prvú Pizzu a ostriháte sa . V hre si zalietame s nitro batohom JET-PACK (džet-pek) a dokonca ukradneme pár lietadiel s najstráženejšej oblasti AREA 51 prototyp pár lietadiel . Potom ešte robíme úlohy ako závody , alebo hot cafee minihra ktorá je najlepšia minihra všetkých čias . Najvýraznejšia chyba je že hra sa nedá prejsť na notebooku lebo nemá num-pet a vy nemôžete v jednej misii v minihre s jedním autom skákať . Ked som túto misiu v hre preskočil trainerom , vzišlo dalšie mega sklamanie . V misii so stíhačkou musíte používať numpet aby ste sa otáčaly a bez numpetu na notebooku to nejde takže hra je premna nedohratelná . Moje najoblúbenejšie miesto je Roove Beach , lebo je to obrovská rovná plocha kde skoro beztresne môžete ničiť ludí . V hre sú tiež modrí gangstas ale to by už bol spoiler takže pššt .

 

+grafika
+dobre zvuky
+multiplayer
+ príbeh
+vela zbraní
+San Andreas je väčšie ako celá amerika 
+ hratelnosť
+fyzika

-nejde prejsť na notebookoch
-občas zamrzne 
-multiplayer musíte zložito inštalovať
-v hre chyba officialny slovensky jazyk 

 

7/10

 

 

 

Wall-E The Official Video Game 

 

Wally-E bol podla mna najlepší animovaná rozprávka všetkých čias . a hru má ešte lepšiu . V hre hrajeme za robotov z filmu ako EVU alebo WALLYHO-E . Zem opustila ludstvo na 5 rokov lebo ju neupratovali a preto vyslali robotov Walliov-E aby zem vičistili . No tí sa za 5 rokov pokazili a preto museli na lodi zostať 7000 rokov , za ten čas prežil len jeden Wall-E ktorému sa vyvinula osobnosť . V hre sa snažíme dostať za láskou EVO-U a podať si s nou ruky a dať pusu . Hra je plná zvratov a tiež ma prekvapila česká lokalizácia ktorá je dobre nahovorená , len my vadilo že kapitán axiomu mal trochu iný hlas ako v animáku .

 

+ešte lepšia grafika

+neseká sa to 

+s EVOU sa dá strielať

+dĺžka hry


 

-chýba COOP multiplayer že jeden by hral za EVU a druhý za Wallyho-E

-niemoc dobre dokončený koniec hry 

-po axiome sa nedá pohybovať volňe 

-niektoré momenty z animáku sú velmy zle urobené , alebo vystrihnuté vôbec 

-vela levelov z hry som v animáku ani nespoznal

- v axiome je len menšia časť hry 

 

 
Hra je za 4.5/10

 

 

 

 

Farma Simulátor 2012 

 

Je to velmy dobre urobená hra kde hrajeme za farmára ktorý nehladá ženu , ale pestujeme obilie . K tomu nám pomáhajú velké dobré stroje , ktoré si kupujeme za poctivo urobené peniaze ktoré sme urobili tak že sme predali chleba . V prípade prvých dvoch hier som hovoril že grafika je dobrá no pri tejto hre chytám GRAFICKÉ ORGIE . Stroje majú extrémne realistícký damage vyzuál , takže je možné že pri neopatrnej jazde môže z našeho kombajnu vypadnúť koleso čo vás výjde na tisícky eur draho . páči sa my že hra ide na plynulích 48 FPS za sekundu , takže žiadne lagy sa báť nemusíte . Túto hru som si nainštaloval keď som inštaloval GTA 4 ktoré ani nešlo , no mne to nevadilo lebo táto hra mi to perfektne vynahradila . Hre nemám čo vytknúť , asi len to že chýba väčší tuning strojov v shope , alebo viacej druhou úrody , napríklad zbierania ovocia alebo dojenia kravy  , ved to je tiež farma , nie ? 

 

+grafika , ktorá neseká

+veľmy príjemná a svyžná hratelnosť 

+dĺžka hry

+ je čo robiť 

+ dá sa to hrať aj na školných PC

-nejde tuningovať vozidlá 

-v hre je len pár dedín ktoré vyzerajú stejne 

 

Podla mna je to excelentná hra , neviem prečo si z nej každý robí srandu , nech sa páči , skúste si niečo naprogramovať , zamna 9,7/20

 

 
Naj hra : Farming Simulator 20112

 


Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.