Super Hexagon

napísal dedincan 20.5.2013 pre mobil

10

Užívateľská recenzia

Super Hexagon vyvoláva závislosť a já vám v tejto recenzii poviem aj prečo .

 

Super Hexagon nieje nič nové , revolučné , ale skvele zreciklovaný nápad .Ide o to , že musíte so šipečkou uhíbať stenám aby vás nedali do Hexagónu , a vydržať aspoň 60 sekúnd a v prípade potreby , šikmookí ludia tento čas móžu zdvojnásobiť .

 

Tú hru nenávidím lebo som kvoli nej neodmaturiťoval ale zase mám rád lebo som závislí na nej a musím ju hrať .Super Hexagon sa dá hrať na vela rôznych taktických využití alebo spôsobov. Mój najoblúbenejší mód je neoficiálný COOP kde vy ovládate šipku smerom doprava a kamarád smerom doľava . Pri tejto činnosti som si vybral svoju priatelku , pretože ked dáte level vo dvoch viete že ste z kamarádom/kamarátkou dobre zohratí a bude Vám to v živote fungovať jak sa patrí .

 

Ako som hovoril super hexagon sa dá hrať pri vela rozšírených činnostiach . Moje najoblúbenejšíe sú:

Pri veľkej/malej potrebe , pri čakaní na autobus , cez každú možnú chvílku mám v ruke svoj smartphone a drtím Super Hexagon .

 

Som v hre taký dobrý že ju hrajem skoro vždy a to aj :

Pri pohlavnom vztiku , pri riadení auta , v spánku , pri sprchovaní , pri maturitnej skúške , pri hokeji , pri platení v tesku .

 

Hra na vás útočí najlepšou 2D grafikou všetkých čias a ešte hexagónovejším soundtrackom ktorý by som mal nazvať hexagontrack lebo je to podľa mna nová definícia tejto nadľudskej hry.

 

Jediní mínus je že hra má málo úrovní , a chýbajú online štatistiky aby bolo čo prekonávať .

U tejto hry som sa viac bavil ako u konkurenčného Biosochku 3 , dokona aj pri nom som musel mať hexagon zapnutý aby som nezaspal .

 

Ešte musím vyzdvihnúť najnenáročnejšie nároky na smartphone všetkých čias a jediné čo váš mobil potrebuje aby ste mohli hrať je farebný display a systém Android .Ešte taktiež musím vyzdvyhnúť extrémne malú cenu čo niečo cez pár korún . Pri pomere z otcovej penaženky je táto cifra skoro zdarma . 

 

Zhrnieme si to , Super Hexagon útočí na mozok najlepšou hratelnostou hry všetkých čias  , na vaše uši najlepším Hexagon-trackom všetkých čias , na vaše oči najelpšou non3D grafikou všetkých čias ,najlacnejšou cenou v google play všetkých čias čo je pár centov . V pomere cena:kvalita je hexagon asi najlepšia hra čo doteraz vyšla . Chýba my v nej akurát tak viacej úrovní , online multyplayer , alebo časomierou ktorá dokáže zaznamenať 5-ciferné časomiery našich dlho-okích protinožcov . 

Hra je ako balzám na dušu . Hra je ako dar od boha . Hra je ako vykúpenie do raja , a to len za čiastku pár korún , čo sa nájde v každom vačku na svete . 

 

+Grafika

+Soundrack = Hexagontrack

+návikovosť 

+Cena:Kvalita

+Hard-core

+Dokonale precvičí vašu jemnú motoriku

 

-V hre chýba online vyžitie 

-nedá sa prepojisť s Facebookom a ani zdielať kdekoľvek inde vaše scóre

-Málo , ale zato nekonečných úrovní 

-V hre chýba jazyk korejčina

 

10/10 za mna a za každého človeka čo v tej hrale niečo má


Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.