Paper Racing

napísal jones555 29.4.2013 pre mobil

8.5

Užívateľská recenzia

Žijeme vo zvláštnej dobe. Výkon mobilov sa neustále zväčšuje, grafika podaktorých hier dosahuje kvalít, aké sme si kedysi ani nevedeli predstaviť na PC, nedajbože na mobile ,no hrateľnostne je to bieda. Hry sú často zabugované a AI je inteligenčne niekde na úrovni Zuzany Plačkovej, navyše originalita je tu cudzie slovo. Kde sú tie časy, keď sme v škole na tehlách cez blue-tooth hrávali hry ako pacman alebo tekken, kedy po zápase (alebo počas zápasu) tiekla krv a lietali zuby. Čiastočnou náplasťou na ranu spôsobenú nedostatkom týchto hier je (toilet) Paper Racing.

 

Ako už z názvu vyplýva ,jedná sa o nesmierne originálnu hru, kde na obrazovke smart-fónu máte toaletný papier nad ktorým svieti časovač a posunutím palca smerom dole sa začne rolovať. Hra končí vtedy, keď ostane len holá trubka. A to je vlastne všetko, snažíte sa prekonať svoj rekord. Za každú odohratú hru dostane jednu mincu ,za ktorú si môžete kúpiť toaletné papiere s inou potlačou. Najväčšia zábava prichádza ale s priateľmi, kedy ani neviete ako a všetci si idú zodrať ruky pričom váš telefón koluje jedna radosť. Pokiaľ ale nemáte pri sebe niekoho resp. ste sami doma a nudíte sa hra ponúka multiplayer. V ňom vám nájde súpera a znovu hráte proti sebe ,no na rozdiel od väčšiny mobilných hier nie proti jeho duchovi, ale takpovediac realtime. V ľavom dolnom rohu vám počas hry ukazuje ako si vedie súper. Ak vyhráte/prehráte tak vám ukáže novinový článok v ktorom je váš čas a  čas protihráča, ktorý si potom môžete uložiť.

 

Bohužiaľ tak ako každá hra má aj paper racing svoje chyby. Najväčšou je logicky azda tá, že čím máte nižšiu uhlopriečku na mobile ,tým menší čas nahráte. Taktiež tak ako som už spomínal za zápas získate +1 minca (v multiplayer-i +3) no nový papier stojí aj 5000 mincí. Síce sa dajú peniaze získavať aj za achievmenty, tak či tak sa na drahší papier treba poriadne nadrieť.

 

Záverečné hodnotenie je teda 8.5/10

 

 

Hru paper racing si jednoducho stiahnete z google play. Tu ale pozor, keďže je tam veľa podobných hier, tá recenzovaná je od ELITE GAMES. Hru samozrejme spustíte kľudne aj na hodinkách. Pri menej odolných telefónoch pozor, aby ste si nezodrali display ;-). Hra je samozrejme zadarmo.

Takto to vyzerá v hre pre viacerých hráčov.
A takto po jej skončení.

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.