Scarface

napísal eLSi 27.8.2005 pre PS2

Užívateľské dojmy
Zatiaľ sa toho veľa nevie preto táto preview nebude siahodlhá, ale aj to málo čo viem vám skúsim podať dákym rozumným spôsobom.
Myslím, že nieje potrebné vravieť, že hra bude mestskou akciu a že ju majú na svedomí Vivendi Universal. Možno taká celkom dôležitá okrajová informácia je, že hra víde v októbri (dúfam, že nekecajú jak majú tvorcovia vo zvyku). Ale teraz poďme k faktám.
Film Zjazvená tvár neslávil na Oskaroch úspech žiadny a pritom dnes je považovaný za jeden z najlepších filmov zaoberajúcich sa organizovaným zločinom ako takým čo ho spája trošku aj s Krsným otcom. Narozdiel od spomínaného Krstného otca sa vyznačuje násilím (tak to má predsa byť!) a nadávkami a to môžeme očakávať aj od hry. Samozrejme všetko závisí od tvorcov hry. Ako sme mohli zistiť už aj na sectore predpokladá sa, že hra to bude veľmi dobrá, ale čert nikdy nevie...
Teraz si skúste predstaviť menšiu, ale o dosť prepracovanejšiu verziu Vice City, kde sa bude všetko odohrávať. Áno trošku môže sklamať rozloha mesta, ale hra to dostatočne vykompenzuje. Môžete totiž nasadnúť do lietadla a odletieť do Karibiku. Tam naložíte kokain a späť do Miami. Hra nebude kopírovať filmové udalosti, ale priamo na ne nadväzuje. Takže to znamená, že hlavného hrdinu treba oživiť.
Cieľom hry bude vybudovať drogové impérium a znova získať svoj vplyv. Budete sa teda musieť zbaviť pár rivalov a na konci na vás čaká sladká pomsta v podobe zabitia Sosa (ten čo si objednal vašu vraždu). Kúpiť sa bude dať veľa vecí, ale radšej si počkajme, aby sme neočakávali príliš. Zatiaľ hra vyzerá celkom nádejne.

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.