Sniper Elite V2

napísal s3wa 1.5.2012 pre PC

Užívateľské dojmy

Rebellion patrí medzi vývojárov, ktorý sa len z časti zapísali do hernej histórie, ale kľudne môžeme povedať, že sa taký Alien vs Predator podaril. Na taký Rogue Warrior by radšej zabudli. V roku 2005 prišiel Rebellion s hrou Sniper Elite, ktorú si hráči obľúbili. Šesť rokov nebolo počuť o pokračovaní až na deň, kedy hru ohlásili, ale ohlásenie sa týkalo iba konzol. Avšak neskôr ohlásili hru aj na PC, čo mnohých fanúšikov prvého dielu potešilo.

 

Dnes je plno FPS (First Person Shooter) hier, ale nie každá sa dokáže presadiť. Sniper Elite sa nebude snažiť o ďalší prototyp Call of Duty, ale hráčom prinesie, čo priniesol prvý diel. Vývojári sľubujú otvorený herný svet a skvelú balistiku zbraní. Sniper Elite dáva nádej na sľubnú hru a taktiež na herné prvky.

 

 

Prvý diel sa odohrával počas druhej svetovej vojny. Druhý diel sa bude odohrávať po druhej svetovej vojne v zničenom Berlíne. V meste pribieha tajný raketový program V2, ktorý môže ohroziť celý svet, čo sa nemôže stať. Vy, ako tajný agent Karl Fairburn máte za úlohu zabiť všetkých, ktorý o tomto programe vedia.

 

Celková hra má jedenásť misií. V misiách budete musieť zlikvidovať daný cieľ. K danému cieľu sa môžete dostať akoukoľvek cestou, taktiež ho môžete zabiť ako len chcete. Je už len na vás, či na cieľ pošlete guľku alebo ho rovno môžete zatknúť. Hra bude ovládaná z tretej osoby, ako v prvom diele. Z tretej osoby máte lepší výhľad na hliadky alebo na pohybujúce vozidlá. Nemusíte chladnokrvne vystrieľať všetky hliadky, kľudne ich môžete prejsť stealth spôsobom. V hre budete mať prístupný aj ďalekohľad, ktorým si poobzeráte okolie. Taktiež máte po ruke kameň, s ktorým odlákate hliadky.

 

 

Celá hra je postavená na stealth prístupe, takže nebudú chýbať špeciálne chvaty a pištoľ s tlmičom. Nepriateľa si môžete označiť kde a ako sa pohybuje. Zabudol som ešte spomenúť nášľapné míny, tie slúžia na zneškodnenie viacerých nepriateľov.

 

Hra nebude staviať iba na Singleplayer, hra dostane i Multiplayer. Presnejšie hra bude mať 4 multiplayerové módy.

 

 

Kill Taly - V tomto móde budete likvidovať prichádzajúce hordy nepraiteľov.

 

Bombing Run - Budete musieť utekať pred bombardovaním mesta.

 

Overwatch - Hráči budú musieť spojiť svoje sily na hľadanie a likvidovanie nepriateľov.

 

Campaign - V tomto móde môžete prejsť celú hru spoločne.

 

 

Vývojári dlho pracovali na balistike zbraní. Na vašu streľbu bude dopadať niekoľko atribútov napr. tlkot srdca alebo sila vetru. Napríklad, utekáte pred nepriateľmi takže asi váš tlkot srdca nebude najnižší. Vyvojári pridali do hry aj špeciálny efekt, ktorý vám ukáže rentgenovým snímkom kde to nepriateľ dostal.

 

Sniper Elite V2 príde na PC, Xbox360 a PS3 4.mája 2012. Určite sa môžeme tešiť na skvelú balistiku zbraní a taktiež na perfektnú hrateľnosť.


Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2020 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.