Killzone

napísal eLSi 10.4.2005 pre PS2

8.9

Užívateľská recenzia
Killzone. Originálny názov a navyše vystihujúci. Myslíte si, že ak ste prešli nejakú vojenskú hru, tak máte všetky v malíčku. Táto hra vás presvedčí o opaku...
Hra sa začína celkom nevinne, ale časom sa v príbehu naskytne jedna zrada za druhou. Zo začiatku je hrateľný systém dosť zmetený a môže na hráča pôsobiť sekavým dojmom. Po čase si človek zvykne na chôdzu, ktorá vzbudzuje dojem sekavosti hry a tiež aj na pravú analógovú páku, ktorá je mimoriadne citlivá. Zameriavanie je dosť zvláštne a kým sa naučíte trafiť Helghasta, tak budete mať pár zásobníkov v háji. Ale poďme na umelú inteligenciu. Protivníci sú dosť dobré svine, využívajú každý predmet na schovanie a už som zažil taktiku, že ma traja zamestnali a dvaja si obišli celú miestosť a prišli od chrbta. Fakt, zo začiatku budete AI fascinovaní a potom vám to príde monotónne. Bohužial.
Zvuky v hre su úžasné a vychutnávať si zvuk sniperky zo zákopu sa fakt dá vychutnať. Ku koncu sa ale hra stáva takmer nekonečnou a často sa misia stane neprekonateľnou na pár týždňou.
Každopádne záverečný verdikt znie: Killzone je super hra, takmer dokonalá, ale ak sa nepovažujete za hardcore hráča alebo aspoň nieste maximálne vytrvalý, tak hru dokonca nedohrajete.

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.