Call of Duty: Modern Warfare 3

napísal Arkturus 15.11.2011 pre PC

9.5

Užívateľská recenzia

Jednoznačne sa to určiť nedá pretože každý má svoj vlastný názor a vkus, ale pre mňa je to rozhodne najlepšia hra tohto roka. Ale určite mi väčšina dá za pravdu že Modern Warfare 3 prekonalo Battlefield 3. V prospech MW3 hovoria aj predaje, za týždeň sa predalo asi 5 miliónov kusov Battlefieldu a stal sa tak najrýchlejšie predávanou hrou v histórii EA. A ako odpovedal Activision? Za jeden deň sa predalo neuveriteľných 6.5 milióna kusov, ktoré zarobili Activisionu a spoluvývojárom cez 400Mil dolárov!

Hra začína pekne spraveným introm, ktoré rekapituluje udalosti predošlých Modern Warfare dielov.
Po spustení kampaňe si prehliadneme ďalšie intro, ktoré nadvezuje na koniec druhého MW dielu, kde Price a Nikolai vezú Soapa do nemocnice a snažia sa ho zachrániť.

Prvá misia, Delta force, žiadny obyčajní radoví vojaci, ale špeciálne jednotky, prvé plus hry, nie obyčajná strielačka ale môžeme sa tešiť na špeciálne úlohy a tak to aj je, musíte zničiť rušičku v New Yorku. Hneď ako začne misia vidíme impozantné ničenie mesta, všade sú ruiny a rusáci. Stretávame sa tu s Hybrid Sight zameriavaním a nejakým čudným granátometom ako sekundárnou sbraňou, zatiaľ hra prekvapuje, rozberh ako sa patrí všade samí rusáci. Po zničení rušičky sa môžeme zabaviť s Predator dronom s ktorým sundáme pár vojakov a jeden sovietsky Hind. Po naskočení do vrtulníka chytíme do ruky gulomet a sundáme ďalšie tri vrtulníky a na toto sa hodí hláška z metra "Join the army thei sayed, It will be fun".

V druhej misii infiltrujeme ponorku, ovládneme ju a použijeme ich vlastne zbrane proti nim. Ďalší pekný deň.
A v tretej sa konečne dočkáme, v úlohe Yuriho budeme zachraňovať Soapa, misiu okorení UGV drone, malé pojazdné vozidlo s 50mm rotačným gulometom granátometom a 2cm pancierom, doslova nezničiteľné.
Štvrtá misia, ďalšia nová postava? Ochrankár ruského prezidenta, zaujme vás beztiažový stav v ktorom postrieľate pár rusov až sa lietadlo rozpadne pri pristávaní. Všetko je OK rusáci zabití, prezidentov vrtulník práve pristál, no prekvapko sedí v ňom starý kamarát Makarov, ako inak zabíja vás a prezident končí v jeho rukách.

Nebudem opisovať ďalšie misie, nech si ich vychutnáte na vlastnej koži.
Od tochto momentu sa všetko mení hra naberá ešte väčšu rýchlosť a dynamiku, ocitneme sa v Afrike, Hamburg, v Prahe v Paríži a to všetko v 7 hodinovej hampani.

Mínomet, Remote dron na vrtulníku, Piesočná búrka, UGV, infiltrácia hradu v Prahe, AC-130, neháňanie vlaku v aute, specnazz obleky, jeden glitch, zrútenie Eifellovky, slowmotiony, boj v beztiažovom stave a to všetko vás čaká len a len v novom Call of DutyPlusy: -atmosféra                                                    Mínusy: - žiadne (okrem jedného glitcha mi na hre nič neprekážalo)
            -dynamika                                                                  
            - viac inovácii
            -vyvýjacúci sa príbeh
            -ešte raz atmosféra
            -posledná misia


Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2020 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.