Mortal Kombat 2011

napísal dogyno 18.4.2011 pre PS3

Užívateľské dojmy

Čo prinieslo demo:

 

Štyri hratelné postavy: Scorpion, Johny Cage, Melena a Sub-Zero. Každý z nich ponúka iný prístup k boju a už len základné rýchle a silné údery + kopance sú pri nich odlišné.

 

Ak si myslíte, že to tu už bolo v Tekene, tak sa mýlite. Na zosnovanie poriadneho útoku, alebo nebodaj použitie špeciálnej schopnosti treba cvičiť vaše ruky a vydarený útok je naozaj skvelým pocitom, ktorý vás bude ťahať stále viac a viac k tomu, aby ste si hru zahrali znova a znova.

 

Kombo list je prístupný každému, ale iba cvikom a experimentáciou sa dostanete ku kombinácií komb tak, aby ste rozdrvili svojho súpera a poslali ho kade ľahšie. A aby toho nebolo málo, na vašom kraji obrazovky je bar, ktorý sa napĺňa, keď dostávate zásahy od súpera, alebo robíte úspešné kombá. Má tri časti a určité kombá vyžadujú energiu na to, aby ste ich mohli spraviť, tým pádom vám minú jednu časť baru, ale ak ho nabijete celý, prichádza do súboja ďalší element:

 

X-Ray attack = Ide o kritický úder, alebo lepšie povedané, špeciálny ťah každého, na vythnutie z biedy. Jeho spustenie nie je náročné, ale efektívne využitie/obrana vyžaduje tiež cvik.

 

Poďme sa hrať!

 

Už v deme je odkrytá hlavná časť hry a jej najväčší potenciál: Versus mód. Jeden na jedného, alebo aj dvaja na dvoch. Hra má označenie M, teda nie je vhodná pre deti, takže súperov bude trošku ťažšie nájsť ako inokedy. (A áno, tie scény proste nie sú pre deti...)

 

Finish him/her!

 

Súper už nemá život a stále je na nohách, máte ho dokončíť... Áno, zvládne to ľubovoľný útok, ale nebude to Fatalita.

 

Čo je to Fatalita? Je to špeciálne kombo ktoré sa dá použiť len na konci boja a mala by permanentne vyradiť súťažiaceho z turnaja Mortal Kombat...

 

 

 

 


 

 

 

Plná verzia prinesie:

 

Okrem ďalších postáv, masívneho príbehu, arén a trofejí/achievementov na hráčov bude čakať testovanie sily, zraku, skillu a šťastia. Veža výziev a aj tajomná Krypta. + nespočet kombinácií vytvárajúcich vlastné kombá a možnosti objaviť ukrytý obsah.


Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.