Sims Medieval

napísal dogyno 7.4.2011 pre PC

Užívateľské dojmy

Čo sa stane ak zoberiete jednu z najbasurdnejších hrier (Spomienka na to ako mi smrťka vysáva a komplet umýva byt...) a hodíme ju do temnoveku európy?

 

V mojom prípade vyrástlo Kocúrkovo pod vládou Duka Nukema, nasledovaného bardíkom ktorý rozdáva ženám kvety pri prvom stretnutí, rytierom ktorý je veľmi priateľský keď si vypije, rodinne založeným kováčom čo upredností koláč pred robotou, špiónom ktorý je najlepší kuchár v okolí a tiež vie miešať výborné jedy...

 

Proste o absurdity nebude ani teraz núdza, len máte poslanie, alebo skôr želanie ktoré chcete s vašími "hrdinami" dosiahnuť. Oproti predchádzajúcim Simsom tu máte niečo ako vývoj krajiny, postupné budovanie a aj vývoj postáv, ktorým tvoríte osud, ale už nie na dennej báze, ale questovej.

 

Všetky vaše postavy žijú naraz a plynie čas, počas ktorého preberáte striedavo moc nad jednotlivými postavičkami vašej výroby.

 

Od jednoduchých úloh, ako uvrhnutie známeho výtržníka do zajatia a verejnej potupy, až po politické konflikty a starosti bežného života... (Kŕmenie príšery v jame smrti, povinné vyľahovanie na tróne až po zbieranie inšpirácie do inventára) Hra vás nijak neobmedzuje, ale za včasné a správne splnenie úloh čakajú príjemné odmeny.

 

Hlavným kladom je však záporná vlastnosť každej postavičky ktorá vám dáva obmedzenia a aj obzvláštňuje dej ak práve hráte za inú postavu...

 

A s tým predhodili tú mrchu potvore v jame, teda nie hneď, až o chvíľu. Museli totiž počkať pokým príšere bard nedohral serenádu.


Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.