The Getaway: Black Monday

napísal eLSi 12.7.2005 pre PS2

5.1

Užívateľská recenzia
Keďže som sa v kŕčoch chytal za srdce pri pohľade na príliš objektívne hodnotenie spacejunkera idem napísať svoju vlastnú recenziu na túto hru.
Príbeh je ako už je zvykom zasadený do Londýna a tentoraz hráte za policajta. Prechádzate mestom a v misiách čistíte gang. Znie to fajn, ale nieje to celkom tak. Príbeh je filmový tak jak vždy, ale hra drží ešte menej pokope ako predtým. Jedným slovom fuj!!!
O grafike by som sa ani baviť nemal je hnusná, hlavný hrdina sa tvári jak keby mal dáku trojmetrovú tyč v zadku a tento hnusný xsicht nezmení ani keby mu nohu rezali. Dokonca vo videi nielenže xsicht nemení, ale sem tam to dokonca pri jeho xsichte sekne! Nikde inde len tam! Asi ani samotné PS2 sa na to nemože pozerať.
Po hrateľnostnej stránke sa hra zhoršila oproti prvému dielu. Kamera je výrazne horšia, autá vydržia trošku viac, ale dosť ma naštvalo, že v jednej časti hry sa mi nechcel lieciť pri stene hoci mal evidentne namále. Jeho problém, šak mi ho aj zabili. Tímová práca funguje asi tak, že hurá na smrť bo boti nemajú záujem chrániť si svoj život a sprosto stoja v paľbe dokým stáť môžu... Až nakoniec ste sám. No a najhoršie asi je, že hlavný hrdina je slepý jak patrón čo celú situáciu len zhoršuje.
Čo sa zvuku týka je rovnako zlý ako v prvom diely. Chabé nahovorenie, trápne hlášky chodcov... Možno hlavným postavám je trošičku lepšie rozumieť...
No a čo sa hrateľnosti týka tak to už si dá každý z vás dokopy aj sám. Pretože ak uvážime, že grafika je síce celkom fajn, ale hnusná a výlučne len účelova tak, aby sme nehrali textovú hru, zvuk je v podstate ten istý len iné dialogy no a hrateľnosť sa ešte zhoršila, tak potom ani životnosť nebude slávna.
Ako napísali v jednom časopise: ,,Ahoj, volám sa veľké sklamanie, ale kamárati ma prezývajú The Getaway: Black Monday."

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.